Tag: gjashtë

Milan me këtë formacion synon ta mposh Spezian

25/09/2021

Milani synon të vazhdojë me fitore kundër Spezias, formacionet e mundshme. Sot nis xhiroja e gjashtë edhe në Serie A. Spezia dhe Milani e hapin ... Read More

Afërdita poston foton më të bukur me djalin

06/09/2021

Afërdita Dreshaj, është bërë nënë gjashtë muaj më parë. Ajo solli në jetë djalin e saj të quajtur Sky Blue Kindl të cilin e ka ... Read More

Cristiano Ronaldo zbulon recetën se si të jesh i suksesshëm në jetë

21/08/2021

Gjashtë vakte në ditë, rutina e fenomenit Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë në histori. Ai admirohet për fizikun e ... Read More

Shakira rrezikon të dënohet me burg, zbulohet arsyeja

29/07/2021

Prokurorët spanjollë akuzojnë këngëtaren 44-vjeçare kolumbiane për gjashtë vepra penale, të cilat mund të rezultojnë në burg nëse ajo dënohet. Sipas Daily Mail prokurorët pretendojnë ... Read More

Gjeti të dashurën në ‘Instagram’, gurbetqari kthehet pas 6 vite në Kosovë për ta takuar për herë të parë atë

29/07/2021

Mërgimtarit, Shpëtim Hajdari i janë dashur më shumë se gjashtë vjet për t’u kthyer në Kosovë, atje ku po e priste e dashura e tij ... Read More

Hoqi 18 kilogramë, nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Albatrit Muqiqi

27/06/2021

Hoqi 18 kilogramë për gjashtë muaj, si arriti të transformohet Albatrit Muqiqi? Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi, ka bërë një ndryshim drastik në pamje. ... Read More

Të nusërosh si Vesa Luma, këngëtarja zbulon emocionet para dasmës dhe provat e kafesë

26/05/2021

Gjashtë vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i thanë “PO” njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore të organizuar në kalanë e Lëkurësit, në Sarandë. ... Read More

Test për personalitetin tuaj: Zgjidh një trëndafil dhe zbulo përparësitë e tua të vërteta në jetë

09/05/2021

Këtu është një foto e gjashtë trëndafilave të ndryshëm. Ato kanë ngjyra dhe forma të caktuara. Zgjidhni një nga trëndafilat, duke u nisur nga intuita ... Read More

Reali sakrifikon gjashtë lojtarë për Haalandin e Mbappen

29/03/2021

Real Madridi është i gatshëm të shesë gjashtë lojtarë këtë verë, teksa po mundohen të mos i ndjejnë pasojat e COVID-19 dhe të finalizojnë rinovimin ... Read More

Interi e shfrytëzon gabimin e Milanit, shënon fitore ndaj Parmës

04/03/2021

Inter e ka shfrytëzuar gabimin e Milanit. Gjashtë pikë larg ndjekësit më të afërt, Milanit – Interi po vazhdon në rrugën e duhur drejt titullit ... Read More

Trajneri i ri i Chelseas, Tuchel flet për transferimin e e ri të Milanit, Tomorin

20/02/2021

Në fund të afatit të janarit, Milani arriti të sigurojë Fikayo Tomori në një hua gjashtë mujore nga Chelsea. Pavarësisht nga pak kohë në klub, ... Read More

Blero dhe Afrona tregohen romantik, festojnë këtë përvjetor

04/02/2021

Blero dhe Afrona Dika festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre. Ata momentalisht janë një nga çiftet më të admiruara nga publiku shqiptar. Fjala është ... Read More