Tag: Gazetari

Surprizohet nga motra dhe mikja e tij/ Eraldo Rexho zbulon planet e tij pas 30-vjetorit: Dua të provoj Amerikën

24/10/2021

I ftuari i dytë në “Dola te Ola” këtë javë ishte gazetari i njohur i showbizit Eraldo Rexho, i cili rrugëtoi nëpër kujtime me anë ... Read More

Klodiana Lala për ‘Fit Station’, gazetarja e njohur në një rrëfim ndryshe për veten dhe familjen

10/10/2021

Ajo ka thyer çdo tabu në gazetari dhe jo vetëm! Klodiana Lala, gazetarja e kronikës prej 14 vitesh në News24 ka ardhur këtë të shtunë ... Read More

Homazhet për Kosta Grillon, Armand Duka: Ishte një nga figurat e gazetarisë

07/10/2021

Komentatori dhe gazetari i njohur sportiv, Kosta Grillo i cili u nda nga jeta mëngjesin e së martës, u përcoll sot për në banesën e ... Read More

Gazetari i njohur zbulon përforcimin e fundit të Milanit

28/08/2021

Gazetari Carlo Pellegatti, raporton se AC Milan ka zgjedhur zëvendësuesin e Samuel Castillejo nëse ai transferohet në Getafe. AC Milan janë në favor për ta ... Read More

Gold AG përplaset me gazetarin Visar Duriqi për fotografinë ku shihet duke u falur në rrugë

21/08/2021

Gazetari kosovar, Visar Duriqi, ka komentuar sot fotografinë e këngëtarit Gold Ag teksa shihej duke falur namaz në Rrugën e Kombit. Duriqi ka thënë se ... Read More

Arrihet marrëveshja, Florenzi transferohet në Milan

19/08/2021

Skuadra e Milanit ka mbyllur marrëveshjen me Romën për huazimin e Alessandro Florenzit. Gazetari, Fabrizio Romano raporton që dy ekipet tashmë kanë kompletuar marrëveshjen dhe ... Read More

Lazio me transfer ‘bombë’ nga rivali kryesor në Serie A

18/08/2021

Lazio transferon yllin e Romës. Lazio transferon yllin e rivalëve të përjetshëm. Gazetari i Sportitalia, Alfredo Pedulla ka lëshuar mbrëmë një lajm bombastik duke raportuar ... Read More

Gazetari i njohur nga Kosova: Ata që po i fryjnë Bregoviçit janë përçarës shqiptarë. Ja kush qëdron mbrapa këtij turpi kombëtar

09/08/2021

Gazetari dhe ish-deputeti i njohur nga Kosova, Milaim Zeka i është kthyer sërish çështjes së polemikave për këngëtarin serb Bregoviç. Zeka thotë i bindur se ... Read More

COVID-19, gazetari tregon situatën në COVID-1: Aktualisht ndodhen 30 të shtruar, 2 në gjendje të rëndë

09/08/2021

Gazetari Erion Skëndaj, ka raportuar për “BalkanWeb”, situatën aktuale në Spitalin COVID 1 në QSUT. Ai ka thënë se aktualisht në këtë spital ka rreth ... Read More

Së shpejti baba? Marin Mema zbulon për herë të parë detaje nga jeta personale

06/08/2021

Gazetari i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Marin Mema dha një intervistë mjaft speciale për programin veror “Pushime on top” nga vendi ... Read More

Gazetari i famshem britanik e quan Djokovicin kopil dhe patetik

01/08/2021

Gazetari dhe prezantuesi i famshëm britanik, Piers Morgan e ka quajtur tenistin serb kopil dhe patetik. Djokovic humbi sot në luftë për medaljen e bronztë ... Read More

“Kam parë mërgimtarë̈ duke i pirë 4 Red Bulla rend” – Valon Syla vazhdon të tallet Diasporën

23/07/2021

Gazetari Valon Syla ka folur për pijën e preferuar të mërgimtarëve redbullin, siç e thotë ai. Syla në emisionin ‘Natë Vere’ në T7 thotë se ... Read More