Tag: Gashi

Shkurta shfaqet ne stilin e modeles duke reklamuar fustanin, fytyra e saj pa grim merr vëmendjen

22/11/2021

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun. Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka ... Read More

Shkurte Gashi publikon foto me Malin, kaq bukur e ka veshur

02/11/2021

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë. E, sot në familjen e Shkurte Gashit kishte festë. Vjehrra e saj kishte ditëlindjen ... Read More

Shkurta e Alberti bëhen gati me shku në dasmë, kostumi i tyre bie në sy

20/10/2021

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë. Çdo këngë e saj menjëherë bëhet hit dhe dëgjohet nga pothuajse çdo moshë, përcjell ... Read More

Veshje gjithë firmato, kështu është jeta luksoze e Shkurte Gashi

16/10/2021

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun. Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka ... Read More

‘Qikilushi jem’, Shkurte Gashi e ka për zemre këtë femër

10/10/2021

Shkurte Gashi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun e gjërë. Ajo, po vazhdon të jetë tejet aktive nëpër koncerte të cilat janë ... Read More

Lum Labi që e ka, Qëndresa paraqitet me plotë stil në foton e fundit

07/10/2021

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara. Labinot Gashi është njëri ndër moderatorët më të dashur të publikut shqiptar.Ai tashmë ka krijuar familjen e ... Read More

Shkurta publikon foto afër Albertit, ky detja bie në sy

06/10/2021

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë. Çdo këngë e saj menjëherë bëhet hit dhe dëgjohet nga pothuajse çdo moshë, përcjell ... Read More

Frizerka e bën si “kukull” Shkurtën, burri i saj do të mbesë pa fjalë

29/09/2021

Shkurte Gashi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun e gjërë. Ajo, po vazhdon të jetë tejet aktive nëpër koncerte të cilat janë ... Read More

Kam kojshiken për merak, Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj

28/09/2021

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës. Artisti shqiptar, Robert Berisha, ka bërë një njoftim në rrjete ... Read More

Labi dhe Luana Vjollca tani edhe komshi, ky imazh sjell detajet

24/09/2021

Luana Vjollca dhe Labinot Gashi përpos se koleg tanimë edhe komshi. Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të komentuara në vend. Ajo që ka ... Read More

Yllka dukej krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re

20/09/2021

Yllkën nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re. Yllka Gashi është një ndër aktoret që gjithmonë godet në forma të ndryshme. ... Read More

Në këtë shtëpi luksoze jeton Shkurte Gashi

19/09/2021

Shkurta Gashi, tani po jeton ditët më të bukura të jetë së saj. Muaj më parë ajo është bërë nënë për herë të parë, ku ... Read More