Tag: fundmi

Afrona flet për raportet me ish-gruan e Bleros: Teutën s’e kam parë asnjëherë si konkurrencë

17/01/2021

Bashkëshortja e këngëtarit, Blero, Afrona Dika së fundmi ka dhënë një intervistë për “Prive”. Ajo ka folur rreth jetës profesionale, por nuk ka lënë prekur ... Read More

Pas ndarjes, Tuna i bën sërish ‘diss’ Patrisit

14/01/2021

Këngëtarja, Tuna së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave roze për ndarjen me Patrisin. Ajo ka udhëtuar drejt Amerikës dhe gjithashtu ka ... Read More

Ҫfarë po ndodh me Milot Rashicën? A do të largohet nga Werderi gjatë janarit?

12/01/2021

A do të largohet Rashica nga Werderi gjatë janarit!? Ylli kosovar është rikthyer së fundmi nga lëndimi, i cili e la jashtë fushës nga fillimi ... Read More

Fjoralba Ponari tregon se një i ftuar e ka ngacmuar seksualisht: Ndodhi në prapaskenë, kam qarë me kokërr të lotit

11/01/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari ka ndarë së fundmi një sekret, të cilin nuk e kishte treguar më parë. Gjatë rubrikës “Trotuar” në “E diell”, ku flitej ... Read More

‘Rebelimi’ i Van de Beek, reagon më në fund edhe Solskjaer

09/01/2021

Ylli holandez, Donny Van de Beek së fundmi është raportuar se është shumë i pakënaqur me hapësirën që ai ka në Manchester United. Djajtë e ... Read More

Elvana Gjata zbulon ç’do ishte bërë po të mos ishte këngëtare

08/01/2021

Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në “Wake up”. Ndër të tjera, koreografi u ndal dhe te këngëtarja e njohur Elvana ... Read More

“Sfida më e vështirë që vazhdon të jetë ende ‘’, Juliana Pasha zbulon brengën që e mundon prej vitesh

28/12/2020

Këngëtarja Juliana Pasha ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe profesionale. E ftuar në “Tani mund të këndosh” tek “E Diela Shqiptare”, këngëtarja ... Read More

Xhensila Pere: Vjehrra do zërë be për kokë time, do e harroj dhe djalin

22/12/2020

Xhensila Pere është nusja ideale. Ajo, së fundmi ishte e ftuara e radhës në “Abc-ja e mëngjesit”, ku foli për jetën e saj profesionale dhe ... Read More

Ronela Hajati flet për dashurinë: E pakontrollueshme, të shkëlqejnë sytë

07/12/2020

Ronela Hajati së fundmi zhvilloi një intervistë me ndjekësit në formën e ‘Ask me question’ ku ju është përgjigjur disa pyetjeve nga ndjekësit. Ndër të ... Read More

Inter vë në shënjestër talentin brazilian

07/12/2020

Inter synon të transferojë talentin brazilian. Skuadra italiane Inter së fundmi është fokusuar te talenti i Fluminenses, Marcos Paulo. 19-vjeçari i ka shënuar tri gola ... Read More

Blero po largohet nga Kosova, zbulohet arsyeja e madhe!

06/12/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, ka qenë i ftuar së fundmi në një nga kronikat e emisionit “Prive”. Teksa ka rrëfyer mbi pesë datat më ... Read More

‘‘O do vish me mua, o s’ka”, Rovena Stefa tregon eksperiencën e frikshme me fansin e armatosur

06/12/2020

Këngëtarja Rovena Stefa ka rrëfyer së fundmi një situatë të pazakontë me të cilën është përballur gjatë një koncerti. E ftuar në ‘’ Glamour Zone’’ ... Read More