Tag: fund

Stephan El Shaarawy transferohet te rivali i Milanit

23/01/2021

Punë e kryer, Stephan El Shaarawy rikthehet në Serie A. Pas një ndjekje gjashtë-mujore, më në fund është kryer për kthimin e Stephan El Shaarawy ... Read More

Zbulohen prapaskenat, Maldini refuzoi ofertën 30 milionëshe nga Premierliga për këtë lojtar

17/01/2021

Rafael Leao më në fund është një talent në ngritje… Golat dhe paraqitjet që kanë qenë gjithmonë në potencialin dhe repertorin e tij, shpesh kanë ... Read More

Ish-Miss Kosova ndahet nga burri, pasi disa vitesh martesë

16/01/2021

Ish Miss Kosova i jep fund martesës disa vjeçare. Ish-Miss Kosova në Amerikë, Mirjeta Shala, është ndarë nga bashkëshorti. Ajo dhe burri me të cilin ... Read More

Pasi u kurorëzua, Aida tani vjen me diçka e re

12/01/2021

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, ditë më parë i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht. Këngëtarja është kurorëzuar me Naser Qelin. “Zyrtarisht të martuar. Ti i ... Read More

Lloj i ri i COVDI-19: Shkencëtarët tregojnë katër simptomat dalluese

11/01/2021

Në fund të dhjetorit të vitit të kaluar në Mbretërinë e Bashkuar, provat filluan të shfaqeshin për një variant COVID-19 i cili ishte mbizotërues dhe ... Read More

Çfarë raporti ka e fejuara e Shpatit me vjehrrën?

03/01/2021

Shpati tregon se çfarë raporti ka Selvija me nënën e tij. Shpat Kasapi i dha fund beqarisë duke u fejuar me partneren e tij, Selvije. ... Read More

Zymer Bytyqi bëhet me skuadër të re, i bashkohet Konyaspor

03/01/2021

Pasi i dha fund aventurës të skuadra e Viking, sulmuesi Zymer Bytyqi është shumë afër të bëhet me skuadër të re. Kosovari do t’i bashkohet ... Read More

Shqiptari i parë kampion bote

01/01/2021

Haxhi Krasniqi, shqiptari i parë kampion bote. Boksieri junikas më në fund e realizoi ëndrrën në tentimin e tretë duke i fituar titujt IBO e ... Read More

“Ne i thamë ‘Po’ njëri-tjetrit”, Shpat Kasapi shpall fejesën

31/12/2020

Shpati Kasapi i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe Selvija shpallin zyrtarisht fejesën. Lajmin e ka bërë të ditur pak më parë vetë këngëtari duke ... Read More

Foto/ Fjolla dhe Fisniku super seksi pas martesës

24/12/2020

Ata këtë muaj i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.Fjala është për artisten Fjolla Morina dhe partnerin e saj, Fisnik Sylën, ... Read More

Pak javë pas martesës, në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla Morina

23/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me biznesmenin e njohur ... Read More

Barazimi me Genoa, Pioli befason me deklaratën e tij

17/12/2020

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Genoa-Milan duke komentuar rezultatin 2-2, që është i dyti radhazi për kuqezinjtë dhe i treti ... Read More