Tag: foli

Deklartatë që ka dridhë Italinë: Inter është në avantazh për ta fituar Serie A

04/01/2021

Beppe Bergomi, gjatë komentit të Inter-Crotone, foli për luftën e kampionatit që ka të bëjë me Milanin, Interin, Napoli, Juventus, Roma dhe më gjërë. Deklaratat ... Read More

Inzaghi flet para ndeshjes me Milanin, ky është parashikimi i tij

23/12/2020

Në prag të ndeshjes kundër Milanit, trajneri i Lazio, Simone Inzaghi foli për mikrofonat e Lazio Style Channel. Këtu janë fjalët e tij të raportuara ... Read More

Rrëfehet Blero, tregon se nga kush e kuptoi se Teuta ishte shtatzënë

05/12/2020

Blero tregon se nga kush e kuptoi se Teuta ishte shtatzënë. Në emisionin Prive ai foli për datat me të rëndësishme për të. Këngëtari Blero ... Read More

Pësoi gol nga mesi i fushës, këto janë fjalët e Etrit Berishës

15/11/2020

Flet Etrit Berisha. Kapiteni i Kombëtares, Etrit Berisha, foli menjëherë pas triumfit 3-1 ndaj Kazakistanit, ku më së shumti u ndal te goli i pësuar ... Read More

Befason Pioli pas barazimit, duartroket ekipin e tij dhe rrëfen diskutimin që i mbajti në pushim

09/11/2020

Stefano Pioli foli në konferencën pas ndeshjes së barazuar kundër Verona. Trajneri kuqezi u duk i mërzitur nga rezultati por jo nga loja që pa ... Read More

Pak para ndeshjes, trajneri i Udineses paralajmëron Milanin

01/11/2020

Luca Gotti, trajneri i Udineses, foli në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së kampionatit kundër Milanit, e vlefshme për javën e gjashtë të ... Read More

Ish-bashkëshortja e Bleros flet për marrëdhënien me Afronën

27/10/2020

Aktorja kosovare Teuta Krasniqi foli për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, këngëtarin Blero me të cilin ka një vajzë, si dhe bashkëshorten e tij Afrona. Ndonëse të ... Read More

Çdo ditë e kombinon me fustanin, ja kush është deputetja socialiste e fiksuar pas maskave

26/09/2020

Antoneta Dhima, deputetja e PS, u bë e njohur kur foli për infektimin e djalit të saj pak muaj më parë. E prej asaj kohë ... Read More

“Kisha kohë pa i dhënë një kupë Tiranës”, presidenti Duka: Do ishte shumë bukur që të kishim edhe…

29/07/2020

Presidenti i Federatës Shqiptarë të Futbollit, Armand Duka, foli pas ceremonisë së kurorëzimit të Tiranës, pas 11-vitesh pritje, ku në prononcimin për “Supersport”, u shpreh: ... Read More

Rudina Hajdari flet për njohjen me bashkëshortin: Jemi takuar në plazh, vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë

28/06/2020

Rudina Hajdari  e ftuar në ‘E diell’ foli si rrallëherë për jetën private. Deputetja prej vitesh është e martuar me biznesmenin Muçjon Demiraj dhe janë ... Read More

Aktorja e njohur bën deklaratën tronditëse: Jam përballur me dhunë fizike

20/06/2020

Aktorja Ema Andrea e ftuar në emision ‘Top Talk’ teksa foli për dhunën ndaj grave, rrëfeu se edhe ajo është përballur me dhunë fizike. Ndër ... Read More

Ish-banorja e ‘Big Brother’ habit me deklaratën: Do kisha dalë gjysëm nudo tek protesta për Teatrin që të ulja gjakrat

22/05/2020

Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka foli më shumë për jetën e saj private. Një ndër pyetjet që ... Read More