Tag: fjalë

I tronditur me gruan, pasi i ve fëmijës emrin e ish të dashurit

22/01/2021

Asnjëherë nuk do të jetë e lehtë, kur bëhet fjalë për emrat e fëmijëve. Por gjëja e rëndësishme është që një vendim i përbashkët do ... Read More

Arsenali “përjashton” Sokratis. Barela kërkohet nga shumë klube

21/01/2021

Një lajm i bujshëm ka bërë xhiron e mediave. Bëhet fjalë për lojtarin grek, Sokratis Papasthatopolos. Të gjithë kanë dëgjuar shumë për të gjatë kohës ... Read More

Federata Ndërkombëtare e Xhudos me fjalë të jashtëzakonshme për Kosovën

15/01/2021

Federata Ndërkombëtare e Xhudos shkruan fjalë të jashtëzakonshme për Kosovën. Kosova po vazhdon që të jetë njëri nga vendet më të mira në botë kur ... Read More

Fjalët e ëmbëla të Leartës për vjehrrën për ditëlindje

10/01/2021

Learta uron me këto fjalë vjehrrën për ditëlindje. Learta Jakupi është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë. Duke qenë një person i ... Read More

Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike

09/01/2021

Arta Bajrami ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, këngëtarja në fjalë aktive di të tregohet në rrjetet sociale. Bajrami ... Read More

Calhanogl ka një mesazh për tifozët pas humbjes nga Juventusi

07/01/2021

Calhanoglu, fjalë lideri pas humbjes! Mesazhi i turkut për tifozët kuqezi. Hakan Calhanoglu tashmë është totalisht një lider i Milanit. Një futbollist që nuk dorëzohet ... Read More

Vesa larg nënës për Vitin e Ri, ju bën me lot me këto fjalë për të

02/01/2021

“Më mungon si e çmendur”, Vesa Luma i dedikon këto fjalë emocionuese personit më të shtrenjtë. Vesa Luma dhe Big Basta pritën vitin e ri ... Read More

Urimi për Vitin e Ri nga Dafina Zeqiri dhe Dj Geek vjen në çift

31/12/2020

Ata dikur u shndërruan në personazhet më të përfolur në rrjete sociale e në faqet rozë. Bëhet fjalë për Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, të ... Read More

A e keni ditur se Mozzik është kaq poet? Këto janë fjalët rrënqethëse të tij për ditëlindjen e Hanës

18/12/2020

Mozzik shkruan fjalë rrënqethëse për ditëlindjen e Hanës. Mozzik është një ndër reperat më të njohur në showbizin kosovar. Ai me përkushtimin e madh në ... Read More

Me këto fjalë gruaja e Milotit i drejtohet vjehrrit të saj

14/12/2020

Gruaja e Milotit i ka dy fjalë për vjehrrin e saj. Erxhina Ismajli është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Milot Llalloshi, me të cilin ka ... Read More

Kush merr vaksinën kundër Covid-19, nuk duhet të pijë alkool?

11/12/2020

Nuk bëhet fjalë për të gjitha vaksinat, por vetëm për atë Sputnik V. Mësohet se zyrtarët rusë kanë lajmëruar qytetarët të shmangin alkoolin për dy ... Read More

Humbja nga Alaves, shokohet Zidane

29/11/2020

Zidane s’gjen fjalë për ta përshkruar humbjen tronditëse të Real Madridit kundër Alavesit. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, nuk ka qenë në gjendje ta ... Read More