Tag: fillimisht

Ryva i ka kaluar të 40-tat, por në imazhin e fundit shfaqet super hot

12/04/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Pas humbjes së kilogramëve Bleronës s’po i rrinë rrobat në trup

10/04/2021

Blerona Zeqiri ka ndryshuar shumë. Fillimisht humbja e kilogramëve e pastaj edhe ndryshimet në fytyrë e kanë bërë të duket krejt tjetër person, shkruan “Kosovarja”. ... Read More

Ryva Kajtazi një kuzhinere shumë e zonja, shikoni çfarë ka përgatitur sot

13/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Në ditëlindjen e 41-të, Ryva mori këtë dhuratë të bukur

10/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Ryvën e fotografojnë në rrugë, shihet e veshur me shumë stil

04/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Një grua me fat si Ryva, sapo mori një dhuratë shumë romantike

02/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Ryva ia ‘huq’ keq me stilin, shfaqet e veshur sportive me grim e frizurë të rëndë

16/02/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Majlinda rikthehet fuqishëm në Instagram, publikon një foto përvëluese

13/02/2021

Majlinda Zeka është ndër emrat me të përfolur në mediat roze. U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me ... Read More

Engji i dërgon zemra për ditëlindje këtij mashkulli

22/01/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Engjit nuk i dolën operacionet plastike të mëparshme, bën edhe këtë intervenim në fytyrën e saj

21/01/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Ryva bëhet gati për të dal, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

14/01/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Engji dhe Gresa kanë dalur me shoqe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

11/01/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More