Tag: faqen

Është zyrtare! Konfirmohet banorja e parë e ‘Big Brother VIP’

05/10/2021

Kanë mbetur pak orë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP” dhe në faqen zyrtare të “Top Channel” është konfirmuar emri i parë që do të ... Read More

Enca bën ‘twerk’ në faqen për të rritur

12/06/2021

Enca realizon video duke bërë ‘twerk’ në faqen për të rritur. Enca Haxhia nuk i ndal materialet për fansat në “OnlyFans”. Enca Haxhia para pak ... Read More

E çuditshme: Nusja ndalet në një pikë karburantesh për të blerë cigare

10/06/2021

Një video e nuses e postuar në faqen e Facebook bëri mijëra të qeshin për shkak të asaj që nusja bëri para se të shkonte ... Read More

Ndodh edhe kjo: E dërgon gruan në pushime luksoze, ajo e tradhton me masazherin e hotelit

23/01/2021

Një burrë tejet i revoltuar, vlerësoi me një notë tepër të ulët në faqen e famshme “Trip Advisor”, e cila bën një përmbledhje të përshtypjeve ... Read More

Publikohet formacioni më i mirë i vitit nga UEFA, nuk mungojnë surprizat

21/01/2021

Në faqen e saj zyrtare, UEFA ka publikuar formacionin më të mirë për vitin 2020. Lojtarët janë zgjedhur pas votimit të tifozëve, ku mësohet se ... Read More

Rezarta Shkurta publikon letrën dedikuar Enver Hoxhës: Dikur të urreja, sot të kërkoj falje…

31/08/2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në faqen e saj në Instagram një letër, që i dedikohet diktatorit Enver Hoxha. Siç duket, letra i ka mbërritur ... Read More

Tërheqja e Mavrajt nga Kombëtarja, Duka: Lajme të tilla janë gjithmonë prekëse, jam krenar për djem si Mërgimi

23/08/2020

Armand Duka, Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, përmes një postimi në faqen zyrtare, ka reaguar pas vendimit të Mërgim Mavrajt për t’u tërhequr nga ... Read More

Në vendet myslimane kanceri nuk konsiderohet si sëmundje serioze, ata kanë formulën për kurimin e saj

06/10/2019

Në faqen e Alexander Chernigovsky në Facebook, u shfaq një tekst mbi trajtimin e sëmundjeve malinje në vendet islamike.Në faqen e tij, ai shkruan se ... Read More

iPhone 11 Pro me laps dixhital

26/08/2019

Mbështjellësi që shihni më lart, paraqitet nga krijuesi i koncepteve vizuale Olixar, në faqen e tij të internetit. Jo vetëm që kjo konfirmon dizajnin e ... Read More

Për shkak të këtij ushqimi ju mund të merrni krimba në tru!

03/06/2019

Edhe pse tingëllon mjaft pështirë, historia është e vërtetë dhe e publikuar në faqen e internetit. Në rastin e parë në vitin 2015 në Mbretërinë ... Read More

Skuadra e Bayern me një njoftim të rëndësishëm

26/04/2019

Skuadra lidere e Bundesligës, Bayern Munich, ka lëshuar një njoftim të rëndësishëm në faqen zyrtare. Gjiganti bavarez ka njoftuar tifozët e skuadrës dhe adhuruesit e ... Read More

78,43 % e votave të numëruara, udhëheq Pendarovski me 42,56 %, Siljanovska 41,74 e Reka 11,45

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T22:15:59+02:00 Sipas rezultateve të para të publikuara në faqen e internetit të KSHZ-së, prej 78,43 % e votave të numëruara, kryeson kandidati presidencial i ... Read More