Tag: Familjen

Martohet motra e Fifit, nuse më të bukur nuk keni parë

03/01/2021

Fifi publikon pamje nga martesa e motrës. Në familjen e këngëtares Fifi ka festë, asaj po i martohet motra. Ndërsa pamjet i ka publikuar vetë ... Read More

Nuk do ta besoni, Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend

31/12/2020

Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend. Këngëtarja bashkë me familjen e saj është duke qëndruar atje. Në Instagram, ka postuar imazhe e ... Read More

COVID-19 i merr jetën babait të Gentian Zenelajt

28/12/2020

Zi në familjen Zenelaj. Babai i aktorit të njohur të humorit Gentian Zenelaj ka ndërruar jetë, pasi nuk ka mundur dot të fitojë betejën me Covid-19. ... Read More

Pas një dekade ky i pastrehë bashkohet me familjen e tij

22/12/2020

Një njeri i pastrehë nga Brazili është ribashkuar me familjen e tij pas njw videoje të prerjes së flokeve të tij që u bë virale. ... Read More

Barack Obama fut në shtëpi të dashurin e vajzës: Mu rritën shpenzime e ushqimeve

19/12/2020

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, ka lejuar që i dashuri i vajzës së tij, Malia, të qëndronte me familjen e tyre në fillim të pandemisë ... Read More

Ilir Shaqiri sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbush

06/12/2020

Festë në familjen e Ilir Shaqirit. Sot është ditë e veçantë për këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri. Kjo pasi feston ditëlindjen dhe ka mbushur ... Read More

Arta del me fustan të shkurtër, merr gjithë vëmendjen

01/12/2020

Shpetim Desku bashkë me familjen e tij të ngushtë janë pjesë e rëndësishme e lajmeve rozë. Duke qenë tejet aktiv në rrjete sociale, nuk ndalen ... Read More

“Frymëzimi i shpirtit”/ Ameli 5-vjeç, Miriami dhe Albani e urojnë me fjalët më të ëmbla

28/11/2020

Në familjen e Miriamit dhe Albanit dita e sotme është një festë e dyfishtë. Veçse festa e flamurit, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e ... Read More

Pamje për të mos u humbur! Brenda festës me aromë Bubqi të Bes Kallakut

20/11/2020

Sot është një ditë e veçantë në familjen Kallaku, ndërsa Besi mbush jo pak por 35 vjeç. E në këtë përvjetor nuk kishte si të ... Read More

Në familjen e Behgjet Pacollit sot ka festë

17/11/2020

Sot ditë feste në familjen e Behgjet Pacollit. Biznesmeni e politikani i njohur kosovar Behgjet Pacolli krahas jetës së tij profesionale, jo rrallë herë është ... Read More

E bija feston ditëlindjen, urimi plot ndjenjë i Aurela Gaçes: Të quajtëm Grace, sepse…

12/11/2020

Sot është një ditë shumë e veçantë për familjen e Aurela Gaçes. Vajza e saj, Grace feston 9-vjetorin dhe nuk kish se si të mungonte ... Read More

Në familjen e Merita e Nysret Muqiqit sot ka fest

30/10/2020

Sot ditë festive në familjen e Merita e Nysret Muqiqi. Çifti Merita e Nysret Muqiqi kanë arritur për vite me radhë t’i kontribuojnë skenës muzikore ... Read More