Tag: “E

Tifozët i bëjnë për ‘pesë pare’ lojtarët e Juventusit

03/04/2021

“E keni mendjen te rrjetet sociale dhe paratë”, tifozët të irrituar me futbollistët e Juves Ditën e sotme në orën 18:00 pritet të zhvillohet derbi ... Read More

 “I çoja trastat nëpër burgje, tani jemi miq…”, Albërie Hadërgjonaj flet për ish-bashkëshortin

14/03/2021

Këngëtarja, Albërie Hadërgjonaj, e ftuar në “E Diell” ka rrëfyer për marrëdhënien që ka me babin e fëmijëve tashmë që janë të divorcuar. “Kam pasur ... Read More

Fjoralba Ponari: Nuk e kam menduar kurrë veten aty, më është besuar moderimi i “Portokalli”

07/03/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari gjatë intervistës në rubrikën “N’Trip” në emisionin “E diell”, ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” këtë sezon të ri. ... Read More

Është në lidhje me Bardhin? Ana tregon të vërtetën

28/02/2021

Ana Lleshi i ëstë përgjigjur disa pyeteje të publikut në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”. Shumica e pyetjeve që publiku kishte shkruar për Anën ishin ... Read More

Rrëfehet princ Harry: Nuk u largova nga familja mbretërore, por nga një mjedis toksik

26/02/2021

“E dimë të gjithë si është shtypi britanik dhe ishte pikërisht ai që po shkatërronte shëndetin tim mendor. Kështu bëra atë që do të bënte ... Read More

“Mendoja se do kalonim gjithë jetën bashkë”/ Jonida Maliqi flet për ish-bashkëshortin

28/01/2021

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë” të Abc, ku në një rubrikë e cila quhet “Në mundsh”,tregoi dy ... Read More

Nevina Shtylla zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni

26/01/2021

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka munguar në puntatat e fundit të emisionit “E diell”, dhe siç duket publiku e ka ndjerë mungesën e saj. ... Read More

“Më te pastërta këpucët e Leonorës, sesa goja e…”, shpërthejnë komentet pas veprimit të Leonora Jakupit

17/01/2021

Më te pastërta këpucët e Leonores, sesa goja e… Jo pa arsye, humanisti e hoxha Halil Kastrati e kishte ftuar në emisionin e tij me ... Read More

Olti Curri habit me deklaratën: Rozana Radi është e sëmurë nga mendja, Ilda është shumë nevrike

05/10/2020

Opinionisti Olti Curri, pjesë e jurisë së rubrikës “Maskat”, në “E Diell”, ku personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë ... Read More

Lei Kraja “tërbon” ndjekësit me bikini

28/08/2020

Lei Kraja po shijon pushimet në Palasë, ndërsa është shfaqur “e nxehtë” në rrjetet sociale, duke tërbuar ndjekësit. Moderatorja sportive ka ngritur akoma më shumë ... Read More

Rudina Hajdari flet për njohjen me bashkëshortin: Jemi takuar në plazh, vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë

28/06/2020

Rudina Hajdari  e ftuar në ‘E diell’ foli si rrallëherë për jetën private. Deputetja prej vitesh është e martuar me biznesmenin Muçjon Demiraj dhe janë ... Read More

Sëmundja “Kawasaki” prekë me shumë tek këta fëmijë

04/06/2020

Kohëve të fundit përveç përhapjes së koronavirusit, u përhap edhe një sëmundje ‘e re’ e cila më shumë po i sul.mon fëmijët. Ekspertët kanë zbuluar ... Read More