Tag: duhet

Juventus duhet t’i shesë disa nga yjet, shkak humbjet nga pandemia

11/04/2021

Nga humbjet financiare shkaku i COVID-19, Juventus i duhet të shesë disa nga yjet. Pandemia i ka prekur shumë financiarisht klubet e futbollit, ku humbjet ... Read More

Milan në aksion, këta tre portier po i monitoron për ta zëvendësuar Donnarumman

07/04/2021

AC Milan ka tre synime në mendje në rast se duhet të zëvendësojë Gianluigi Donnarumma, sipas një raporti. Nuk ka dyshim se Donnarumma është shumë ... Read More

Interi po ‘detyrohet’ t’i shet yjet, ky është çmimi i Lukakut

02/04/2021

Interi thuhet se duhet të shesë yje gjatë verës, vendoset çmimi i Lukakut Interi thuhet se duhet të shesë një ose dy nga lojtarët më ... Read More

Habit Ana: Do votoj atë parti që legalizon shtëpitë publike

28/03/2021

Ana Kauri, ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar”, ku u diskutua nëse duhet te legalizohen shtëpitë publike në Shqipëri. Ajo u shpreh pro legalizimit dhe ... Read More

Kumbulla starton për Romën në Europa League

18/03/2021

Shakhtar Donetsk- Roma, formacionet zyrtare: Kumbualla startues, ukrainasve iu duhet mrekullia. Shakhtar Donetsk do të jetë nikoqirë i Romës në ndeshjen kthyese të 1/8 të ... Read More

Trajneri i Portos tregon se si e eliminuan Juventusit

10/03/2021

Trajneri i Portos: Çfarë i bëmë ne Juventusit duhet të hyjë në histori. Trajneri i Portos, Sergio Conceicao, beson se fakti që skuadra e tij ... Read More

Zgjidh e merr, Ramosi duhet të vendos tani!

06/03/2021

Ramos duhet të vendosë, oferta po skadon! Sergio Ramos duhet të thotë fjalën e tij. Oferta e bërë nga Real Madridi për kapitenin e “Los ... Read More

Studimi: Meshkujt tradhtarë vozisin “Audi”

06/03/2021

A vozitë veturë të markës “Audi” partneri juaj? Nëse po, atëherë duhet të keni kujdes të shtuar. Një anketim i kamotshëm, i kryer nga sajti ... Read More

Ndeshja ndaj Veronës, Milan me një mungesë të madhe

05/03/2021

Milani me mungesë të madhe ndaj Veronas. Milani duhet t’ia dalë pa Hakan Calhanoglu kundër Hellas Veronas të dielën, pasi reprezentuesi i Turqisë po përballet ... Read More

Milan merr lajmin e keq, ja sa ndeshje do të mungojë Ibrahimovic

02/03/2021

Ibra “out” 4 ndeshje! Pioli tani duhet të gjejë zgjidhje dhe pret Mandzukic. Në ndeshjen kundër Romës, Milani regjistroi tre zëvendësime të detyruara për shkak ... Read More

Plot 1.75 metra, vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët

01/03/2021

15:38 | 28 Shkurt 2021 Jo domosdoshmërisht i duhet të lëshojë flokët e saj jashtë kështjellës, që princi të mund të ngjitet, por sidoqoftë 31-vjeçarja ... Read More

Lajm katastrofal për Zidanin, lëndohet ylli i madh

19/02/2021

Konfirmohet lëndimi edhe i Benzemas. Asgjë nuk po shkon siç duhet këtë sezon me Real Madridin e Zinedine Zidane. Kapiteni i skuadrës, Karim Benzema, është ... Read More