Tag: drejtuesit

Lamtumirë Koeman? Ky pritet të jetë pasuesi i tij

23/09/2021

Nga Xavi, Henry te Roberto Martinez, “hijet” që përndjekin Koemanin. Drejtuesit e Barcelonës janë në kërkim të një figure të përshtatshme për të zëvendësuar trajnerin ... Read More

Milan në aksion, po e transferon zëvendësuesin e Kessie nga Franca

14/09/2021

Franck Kessie nuk ka venduar ende të nënshkruaj kontratë të re me Milanin. Kjo ka bërë që drejtuesit e klubit kuq e zi të interesohen ... Read More

Krizë të Juventusi, Allegri i pakënaqur me krerët e klubit

01/09/2021

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka mbetur plotësisht i pakënaqur me drejtuesit e klubit italian. Në fakt, mediumet italiane kanë raportuar të mërkurën, se Allegri ... Read More

ZYRTARE: Manchester City firmosë me sulmuesin e talentuar

20/08/2021

Vjen firma, Manchester City “blindon” sulmuesin e talentuar. Drejtuesit e Manchester City ka rinovuar me një talent të skuadrës. Kampionët e Anglisë kanë firmosur sot ... Read More

Surprizon Chiellini, rinovon kontratën për 2 vite të tjera në Juventus

03/08/2021

Giorgio Chiellini do të vazhdojë aventurën e tij me Juventusi. Kapiteni ka arritur akordin me drejtuesit e klubit bardhezi për rinovimin e kontratës deri më ... Read More

Julian Brandt i mbyll derën Milanit, zbulohet arsyeja pse e mori këtë vendim

28/07/2021

Mes objektivave të merkatos së Milanit është sigurisht fantazisti, që ende nuk është evidentuar nga drejtuesit kuqezi që nuk duan të nxitohen… Emrat janë aty, ... Read More

Milan do që të nënshkruajë me këtë lojtar me çdo kusht

21/07/2021

Drejtuesit e Milanit po punojnë për të mbushur një boshllëk përfundimtar në departamentin mbrojtës, domethënë rolin e zëvendësit të Davide Calabria. Pasi përfundoi anën e ... Read More

Serie A propozon: 100% stadiumet plot me tifozë të vaksinuar

15/07/2021

Nga 22 gushti Serie A rikthehet në fushë për sezonin 2021/22. Drejtuesit e Serie A kërkojnë që sezonin e ri ta startojnë me stadiumit me ... Read More

Messi-Barça, arrihet akordi: kontratë 5-vjeçare dhe skonto në pagë, mungon vetëm zyrtarizimi

14/07/2021

Më në fund tifozët e Barcelonës kanë një arsye madhore për të festuar, drejtuesit e klubit kanë bindur Leo Messi për të vijuar karrierën e ... Read More

Milan po synon transferimin e sulmuesit 25 milionësh nga Argjentina

13/07/2021

Drejtuesit e AC Milan janë duke planifikuar që të takohet me agjentin e lojtarit argjentinas, Julián Álvarez mbi mundësinë e sjelljes së sulmuesit të River ... Read More

Milan nuk heq dorë nga Bakayoko, ky është lajmi i fundit nga Italia

13/07/2021

Drejtuesit e Milanit po vazhdojnë të marrin në konsideratë mundësinë e një kthimi për Tiemoue Bakayoko. Ll Corriere dello Sport shkruan se ardhja e përhershme ... Read More

Drejtuesit e Juventusit dalin në konferencë për media, flasin për të ardhmen e Ronaldos

01/07/2021

‘Ronaldo qëndron te Juve, mos prisni merkato të bujshme’ Presidenti Andrea Agnelli dhe drejtuesit më të lartë të Juventusit, dolën sot në një konferencë për ... Read More