Tag: drejt

Arrihet marrëveshja, ylli i Juventusit transferohet në Atalanta

03/08/2021

Merih Demiral drejt Atalanta, arrihet marrëveshja e plotë me Juventusin Mbrojtësi Merih Demiral do largohet nga Juventus që t’i bashkohet Atalantas. Turku do kalojë të ... Read More

Shumë skuadra evropiane e duan super lojtarin e Chelseat

01/08/2021

Tammy Abraham drejt largimit, garë e madhe për sulmuesin anglez. Tammy Abraham pritet të jetë njëri nga të larguarit e parë nga Chelsea gjatë afatit ... Read More

Talenti i madh drejt Juventusit

31/07/2021

Talenti i madh drejt Juventusit. Kaio Jorge është afër të bëhet transferimi më i ri i Juventusit. Juventusi është afër ta transferojë futbollistin e talentuar ... Read More

E lidhur me djalin e biznesmenit shqiptar? Ja si qenka puna e marrëdhënies së Era Istrefit

24/07/2021

Kohët e fundit Era Istrefi është parë të udhëtojë shpesh drejt Shqipërisë. Madje këto ditë ajo i ka kaluar në jug të vendit për të ... Read More

U filmuan në momente intime, ja kush është vajza në krahët e Romeos

16/07/2021

Romeo dhe Donald Veshaj kanë udhëtuar ditët e fundit drejt Barcelonës, ku duket se po pushojnë pas një sezoni të gjatë televiziv. Pasi përfunduan me ... Read More

Milan e transferoi para një viti si një talent të madh, tash pritet largimi i tij

05/07/2021

Aventura e shkurtër e Hauge në Milan drejt përfundimit. E ardhmja e Jens Petter Hauge mund të jetë në Bundesligë. Sipas mediave gjermane, Eintracht Frankfurt ... Read More

Shkodran Mustafi drejt transferimit te gjiganti turk

25/06/2021

Shkodran Mustafi drejt Turqisë? Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, mund ta vazhdojë karrierën në Turqi. Sipas raportimeve nga Turqia, Fenerbahce dhe Goztepe kanë nisur kontaktet me ... Read More

Punë e kryer: Icardi niset për Itali

17/06/2021

Icardi bën gati valixhet: Argjentinasi rikthehet në Serie A. Mauro Icardi drejt rikthimit në Itali! Sulmuesi i PSG, Mauro Icardi sipas të gjitha gjasave do ... Read More

Blero shkon special në Zvicër për ta festuar ditëlindjen e vjehrrit

05/06/2021

Blero drejt Zvicrës për ta festuar ditëlindjen e vjehrrit. Blero ka udhëtuar drejt Zvicrës për ditëlindjen e vjehrrit. Ai dhe gruaja e tij Afrona nga ... Read More

Merr fund beteja ligjore, Brad Pitt arrin të marrë kujdestarinë e përbashkët të fëmijëve

27/05/2021

Një seancë provizore, por që shënon hapin e parë drejt fitores së Brad Pitt. Ylli i Hollyëood ka arritur të marrë kujdestarinë e përbashkët të ... Read More

Zbulohet: Ronaldo drejt largimit nga Juventus

17/05/2021

Ronaldo drejt largimit nga Juve, e zbulon garazhi i makinave. Një pikëpyetje e madhe qëndron mbi të ardhmen e Cristiano Ronaldos. Kampioni portugez, mes thashethemeve ... Read More

Jetë o jetë, Tea publikon foton e parë nga Dubai

15/05/2021

Dubait nuk i ka shpëtuar as Tea. Protagonistja e “Përputhen” ka fluturuar sot drejt destinacionit të famshëm për disa ditë pushimesh, sigurisht jo vetëm. E ... Read More