Tag: ditën

Morena Taraku sapo doli nga dushi, nis ditën me një imazh joshës me rroba-larje

04/08/2021

E sapo dal nga dushi, Morena Taraku e nis ditën me një imazh joshës me rroba-larje. Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze. Dhe, Morena ... Read More

Tragjedi e madhe në futboll: Katër lojtarë humbin jetën

31/07/2021

Një ngjarje tragjike e ka goditur ditën e sotme shtetin e Somalisë. Katër futbollistë lokal në Somali u vranë kur një shpërthim që besohej se ... Read More

U shfaqën bashkë në një shtrat, Ledjana ka dy fjalë për Aristelën dhe Mevlanin

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani i surprizuan të gjithë ditën e djeshme pasi u shfaqën bashkë në të njëjtin shtrat. Mevlani postoi në rrjete sociale një foto ... Read More

Alban Ramosaj përjeton eksperiencën e frikshme në avion dhe zbulon kujt i shkroi gjatë atij momenti

28/07/2021

Alban Ramosaj ka përjetuar një situatë shumë të frikshme ditën e sotme gjatë fluturimit me avion. Këngëtari ka treguar se avioni nuk është ulur në ... Read More

Juliani ka një urim super të veçantë për ditëlindjen e Zef Dedës

27/07/2021

Ditën e sotme, aktori i mirënjohur i humorit shqiptar, Zef Deda, feston 71-vjetorin e tij të lindjes. I biri, Juliani, nuk ka harruar ta urojë ... Read More

Pas ndarjes nga moderatorja Eva Murati, djali i Jozefina Topallit i lidhur me ish-Miss Shqipëria

25/07/2021

Ditën e sotme u përfol në media se djali i Jozefina Topallit, Genari është në një lidhje dashurie me një vajzë bionde. Ka qenë Panorama ... Read More

Çdo ditë festë në familjen e Emina Çunmulajt! Gocat gëzojnë me të atin para se vëllai të vijë në jetë!

24/07/2021

Bashkëshorti i Emina Çunmulajt festoi ditën e djeshme ditëlindjen në ditën e veçantë të tij nuk kishte si të mungonte një dedikim nga bukuroshja shqiptare ... Read More

Gjykata e vendosi në paraburgim për 40 ditë, Fjolla Morina habit me postimin në rrjete sociale

22/07/2021

Gjykata Themelore e Prishtinës vendosi ditën e djeshme që Fjolla Morina të qëndrojë 40 ditë në paraburgim me dyshimin për trafikim me armë dhe arratisje ... Read More

Labi në ditën e Kurban Bajramit, i bën me banesë një familje të pastrehë në Kaçanik

20/07/2021

Në ditën e Kurban Bajramit, Labi i bën me banesë një familje të pastrehë në Kaçanik. Këngëtari dhe humanisti i njohur, Labinot Tahiri, ka bërë ... Read More

“Ngelët të gjitha beqaret me qen”, Rozana Radi i kthehet në mënyrën më të ashpër ndjekëses

19/07/2021

Rozana Radi zbuloi ditën e djeshme se ka adoptuar një qenushe, të quajtur Lily. Ajo ndau me ndjekësit në rrjete sociale një foto me qenushen, ... Read More

Shpallet fituesja e “She’s On Top 2”, kjo është modelja më e mirë që rrëmbeu zemrat e jurisë

19/07/2021

Rrugëtimi i sezonit të dytë të “She’s On Top 2” përfundoi ditën e sotme me shpalljen e vajzës më të bukur. Fituesja e spektaklit u ... Read More

Këtë nuk e prisnim! Elvana Gjata dhe Ylli Limani na surprizuan me dhuratën që kanë përgatitur për fansat

16/07/2021

Elvana Gjata dhe Yll Limani konfirmuan ditën e djeshme bashkëpunimin e tyre, i cili përflitej prej shumë kohësh. Ata bënë të njëjtin postim në Instastory, ... Read More