Tag: ditë

“E gjithë bota m’u duk një grimcë”/ Elisa Spiropali uron me fjalët e ndjera të birin për ditëlindje (Foto)

20/01/2022

Për ministren Spiropali sot është ditë feste. Djali i saj i vogël feston ditënlindjen e dytë. Ka qenë vetë Elisa Spiropali që në rrjetet sociale ... Read More

Beatrixën sonte ky vendim i produksionit mund ta nxjerrë nga shtëpia e Big Brother VIP

18/01/2022

Ky vendim i produksionit mund ta nxjerrë sonte Beatrixën nga shtëpia e Big Brother VIP. Dy ditë më parë Big Brother i dha një mision ... Read More

Nis prova, punëtorët punojnë 4 ditë në javë me pagë të plotë

18/01/2022

Një provë që do t’i lejojë punonjësit të punojnë vetëm katër ditë çdo javë ka nisur sot në Britaninë e Madhe. Në thelb, ideja është ... Read More

Nisin negociatat për Brojën, familja e sulmuesi kuqezi të “dashuruar” me Southampton

18/01/2022

Një ditë më parë, Thomas Tuchel foli për herë të parë të Armando Brojën, lojtar që është në pronësi të Chelsea. Tekniku i bluve foli ... Read More

Përjetoi ditë të vështira brenda shtëpisë, reagon vëllai i Egzonës

17/01/2022

Ajo ka pasur ditë të vështira brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Egzona Rafuna është një nga banoret më të reja brenda shtëpisë së BBV. ... Read More

Pas mesazhit për Borën, Donaldit i çojnë edhe një mesazh tjetër me parashutë

16/01/2022

Një tjetër parashutë ka zbarkuar në shtëpinë e Big Brother. Pak ditë më parë Anaid Kaloti dhe Kledi i dërguan Donaldit me parashutë tre balona ... Read More

Thotë se nuk ka bërë ndërhyrje, por këto foto të viteve më parë ‘nxjerrin’ zbuluar Bora Zemanin

16/01/2022

Bora Zemani po jeton momente të arta në karrierën e saj. Moderatorja që vetëm pak ditë më parë festoi 30-vjetorin me një festë gjigande, është ... Read More

A i mungoi Donaldi në ditën e saj të lindjes? Shprehet Bora Zemani

15/01/2022

Moderatorja e njohur e ekranit, Bora Zemani, festoi dy ditë më parë ditën e saj të lindjes.Ajo mbushi 30 vjeç dhe gëzimin e kësaj dite ... Read More

Çka po ndodh me Donaldin? – Humbi 10 kilogramë brenda shtëpisë “Big Brother VIP”

15/01/2022

100 ditë qëndrim brenda “Big Brother VIP”, Donaldi humb 10 kilogramë Banori i shtëpisë më të famshme ka pësuar një ndryshim në peshë. Sigurisht se ... Read More

Bora shfaqet në krahët e këtij mashkulli në festën e organizuar nga ajo

14/01/2022

Bora Zemani feston mes miqsh 30 vjetorin, shkëlqen me paraqitjen e saj. Pak ditë më parë, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Moderatorja e ... Read More

Shyhretja ka festuar sot ditëlindjen e 60-të, por në këtë foto po duket si 20 vjeçare!

10/01/2022

Njëra nga këngëtaret më të pëlqyera në Kosovë është Shyhrete Behluli. Ajo sot e ka një ditë të veçantë në jetën e saj. Këngëtarja sot ... Read More

Ditëlindjen e 60-të, Shyhrete Behluli po e feston në mënyrë unike

10/01/2022

Njëra nga këngëtaret më të pëlqyera në Kosovë është Shyhrete Behluli. Ajo sot e ka një ditë të veçantë në jetën e saj. Këngëtarja sot ... Read More