Tag: Dita

Ledri sjell imazhin më të ëmbël të Poem Blu me rastin e dy-mujorit dhe ditës së Shën Valentinit

14/02/2021

Sot shënon dita e të dashuruarve dhe ndonëse shumica e festojnë atë me lule dhe çokollata ka disa prej çifteve të showbizit që e festojnë ... Read More

Si ka filluar Dita e Shën Valentinit?

14/02/2021

Kjo është historia e festës së Shën Valentinit. 14 shkurti njihet si Dita e të Dashuruarve, ku përveç dashurisë këtë ditë e bëjnë të veçantë ... Read More

Ramushi me fëmijët ia bëjnë këtë surprizë Anites për Shën Valentin

13/02/2021

Bashkë me tre fëmijët Ramushi e surprizon Anitën për Shën Valentin. Dita e të dashuruarve pritet te festohet nesër, po për shkak të zgjedhjeve do ... Read More

Milan merr një lajm fantastik para ndeshjes ndaj Crotones

04/02/2021

Skuadra e Piolit po kompletohet dita ditës, një tjetër lojtar rikthehet në stërvitje. Matteo Gabbia thuhet se është rikuperuar nga lëndimi i tij i gjurit ... Read More

Sytë zemra! Fatma Methasani publikon për 1-vjetorin e Noah foton e ëmbël nga lindja e tij

28/01/2021

Sot bëhet plot 1 vit nga dita kur dyshja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë. Dyshja u ... Read More

Elvana Gjata uron gjysmën e saj për ditëlindje: Të dua me gjithë zemër

14/12/2020

Për këngëtaren Elvana Gjata dita e djeshme ishte e veçantë, pasi një njeri special për të kishte ditëlindjen. Bëhet fjalë për motrën e saj, Migenën, ... Read More

“Frymëzimi i shpirtit”/ Ameli 5-vjeç, Miriami dhe Albani e urojnë me fjalët më të ëmbla

28/11/2020

Në familjen e Miriamit dhe Albanit dita e sotme është një festë e dyfishtë. Veçse festa e flamurit, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e ... Read More

Momenti romantik i Aida Doçit me burrin e saj

26/11/2020

Aida Doçi me një moment romantik me burrin e saj. Aida Doçi që nga dita kur është martuar nuk po ndalet duke postuar momente të ... Read More

Njihuni me ‘Zotriun e parë’ të Kosovës

06/11/2020

Që nga dita e djeshme, Vjosa Osmani do ta ushtrojë detyrën e presidentit të Kosovës. Juristja dhe profesoresha e drejtësisë e mori udhëheqjen e shtetit ... Read More

Në ditët e fundit të shtatzanisë/ Sara Hoxha: Po i vjedh rrobat Ledrit

20/10/2020

Sara Hoxha dhe Ledri Vula  presin dita ditës të bëhen prindër për herë të parë. Në ditët e fundit të shtatzanisë, ajo ka ndarë me ... Read More

Emocionuese/ Dita e madhe po afron, Ledri Vula poston foto me Sarën dhe jep njoftimin e rëndësishëm   

09/10/2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi… Mesa duket nesër është dita e madhe për Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën. Pas 9 muajsh pritjeje, Sara ... Read More

3-shat: Bërrylat dhe fitimet nga muzika, ja çfarë bëjmë tjetër treshe

01/08/2020

3-shat janë grupi i ri muzikor që dita ditës po rriten profesionalisht. Tre djemtë vijnë në këtë rrëfim për të zbuluar më shumë rreth hapave ... Read More