Tag: disa

FOTO/ Me pushime në Theth, Eni Koçi rrëzohet dhe lëndon gjurin

23/09/2021

Eni Koçi së bashku me Genc Prevlukajn po shijojnë disa ditë pushime në Theth. Mirëpo, së fundmi, ajo ka pësuar një incident. Ajo është rrëzuar ... Read More

Kaci e bën si “kukull” Leonoren, vëmendje merr veshja e saj

22/09/2021

Leonora Jakupi, është kthyer nga pushimi që ishte disa ditë. Këngëtarja nga Drencia, ditët e nxehta i kaloi në bregdetin turk,ku për adhuruesit e saj ... Read More

Formacioni i mundshëm i Milanit kundër Venezias, ka shumë mungesa

22/09/2021

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, pritet të rrotullohet në disa pozicione për ndeshjen e sotme kundër Venezia në San Siro. Milani do të shikojë të ... Read More

Elita rikthen kohën prapa, ndan momente nga dita e dasmës

21/09/2021

Elita ndan disa momente nga dita e dasmës. Elita Rudi ka shkëlqyer në ditën më të rëndësishme të jetës. Ajo përmes disa imazheve që ka ... Read More

“Nuk ka tmerr më të madh të shohësh njeriun më të shtrenjtë të shuhet”! Fiori Dardha nxjerr foton prekëse nga spitali duke qarë

21/09/2021

Fiori Dardha humbi para disa kohësh njeriun më të shtrenjtë të jetës, nënën e saj. Moderatorja e njohur kishte treguar prej kohësh se nëna e ... Read More

Elita e bën publike, tregon se çfarë tatuazhi do të bënte

19/09/2021

Elita Rudi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo tash e disa vite është larguar nga ekrani duke iu përkushtuar kështu familjes së ... Read More

Katër shenja horoskopi të cilave mund t’u besoni plotësisht

19/09/2021

Ne do t’ju japim disa “dëshmi kozmike” që mund t’ju ndihmojnë të zbuloni se çfarë të prisni nga të tjerët… Kush e urren më shumë ... Read More

“Jemi njohur në një festë”! Tea Trifoni tregon se çfarë e bezdis tek partneri

19/09/2021

Para disa kohësh, Tea Trifoni foli publikisht për lidhjen e saj të re dhe djalin që i ka fituar zemrën.  E ftuar në emisionin “E ... Read More

“Kalova në depresion”, Aida Doçi zbulon detaje të reja për martesën me Naser Qelin! Këngëtarja flet edhe për ndërhyrjet estetike në fytyrë

18/09/2021

Aida Doçi ka treguar disa detaje të reja për marrëdhënien e saj me bashkëshortin, Naser Qelin. Këngëtarja zbuloi gjatë një interviste për “Prive” se periudha ... Read More

Nëse nuk je i vaksinuar, nuk mund të mbushësh makinën me karburant në këtë shtet

15/09/2021

Dita e parë e aplikimit të masave më të rrepta anti-epidemike në Slloveni po zhvillohet me disa ankesa nga të pavaksinuarit, por pa incidente dhe ... Read More

Ermali e Ariana nuk përmbahen gjatë pushimeve, Gjiko i publikon në këtë gjendje

15/09/2021

Ka disa ditë që Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë arratisur drejt Turqisë për pushime. Në këto ditë relaksi çifti po shoqërohen nga Elita dhe Gjiko, ... Read More

Kush është këngëtarja e njohur që do të jetë pjesë e “Big Brother Vip”(FOTO)

07/09/2021

Teksa na ndajnë disa javë nga fillimi i “reality show” më të përfolur në Shqipëri, “Big Brother Vip”, mediat kanë filluar edhe aludimet se kush ... Read More