Tag: dhënë

Disiplina/ Dënohet 10 ndeshje zyrtari i Laçit për sulmin ndaj arbitrit, e pëson Apolonia

13/01/2021

Komisioni i Disiplinës, është mbledhur ditën e sotme dhe ka dhënë vendimet në lidhje me ngjarjet në futboll për fundjavën që lamë pas. Është pezulluar ... Read More

Suela dhe Flavia çudisin me deklaratën për Saimirin: Një natë njëra, një natë tjetra

09/01/2021

Dy ndër vajzat e ‘Love Story’, Flavia dhe Suela, kanë dhënë një intervistë për ‘Daily Love Story’.Konkurrentet kanë zbuluar më shumë nga karakteri dhe jeta ... Read More

Zyrtarisht të martuar, këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

08/01/2021

Këngëtarja e mirënjohur Aida Doçi ka dhënë lajmin e bukur se sot është celebruar në martesë përmes një postimi në Instagram ku shfaqet krah bashkëshortit. ... Read More

A është i infektuar me koronavirus? Zinedine Zidane merr rezultatin

08/01/2021

Zidane merr rezultatin, a është i infektuar me Covid-19? La Liga ia ka dhënë dritën e gjelbër Zinedine Zidanit. Zinedine Zidane ka rezultuar negativ në ... Read More

Bleona Qereti bën vaksinën ndaj COVID dhe publikon foton veshur si infermiere

07/01/2021

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja, e cila përmes një postimi në Instagram, na ka ... Read More

I hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi kanë diçka për t’i thënë Tunës

02/01/2021

Tuna dhe Patrisi janë ndër dyshet më të përfolur në media, pas lajmeve se i kanë dhëne fund  martesës.Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga ... Read More

“Ne i thamë ‘Po’ njëri-tjetrit”, Shpat Kasapi shpall fejesën

31/12/2020

Shpati Kasapi i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe Selvija shpallin zyrtarisht fejesën. Lajmin e ka bërë të ditur pak më parë vetë këngëtari duke ... Read More

Pak javë pas martesës, në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla Morina

23/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me biznesmenin e njohur ... Read More

Ava Max flet shqip: Unë jam Amanda, flokët e mia natyrale janë të zeza

21/12/2020

Ava Max gjatë një intervistë të dhënë në një television gjerman ka folur shqip. Këngëtarja me famë ndërkombëtare iu kërkua nga moderatorja të fliste shqip ... Read More

I jep pasaportën shqiptare, kryeministri Rama surprizon këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare

20/12/2020

Kryeministri Edi Rama ka surprizuar këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Anna Oxa, duke i dhënë pasaportën shqiptare. Edi Rama ka shkuar vetë personalisht në ... Read More

Ana tashmë është përjashtuar nga “Përputhen”, del dëshmia

17/12/2020

Ana tashmë është përjashtuar nga “Përputhen”. Ende nuk është dhënë asnjë detaj për përjashtimin ose jo të Anës nga “Përputhen”. Megjithëse ishte njoftuar se vendimi ... Read More

Publikohet fotoja e parë pas martesës nga Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

10/12/2020

Fjolla Morina, mbrëmë (e mërkurë) i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj, biznesmenin e njohur nga Gjilani, ... Read More