Tag: çmimeve

Bleona në ceremoninë e çmimeve Oscar, këngëtarja shkon përsëri ‘zhveshur’

10/02/2020

Në ceremoninë e ndarjeve të çmimeve Oscar 2020 ishte e pranishme edhe Bleona Qerreti. Ashtu dhe si është shndërruar tashmë në një zakon për të, ... Read More

Dizenjoi fustanet e yjeve botërore në `Grammys 2020´, stilistja shqiptare tregon si ia arriti

28/01/2020

Në tapetin e kuq të ceremonisë së Çmimeve Grammy kaluan të famshëm që kishin veshur krijimet e stilistëve shqiptarë, nga Valdrin Sahiti e deri te ... Read More

Paraqitja e Rita Orës ndër vite në eventin “Met Gala”

02/05/2019

Po afrohet dita e ceremonisë së ndarjes së çmimeve "Met Gala". Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka kujtuar paraqitjet e saj ndër vitje në këtë ... Read More

Kjo është lista e plotë e fituesve të “Billboard Music Awards 2019”

02/05/2019

Mbrëmë është bërë ndarja e çmimeve “Billboard Music Awards 2019”. Mbrëmjen e djeshme në MGM Garden Arena në Las Vegas janë ndarë çmimet “Billboard Music ... Read More

Drake thyen rekordin për numrin e shpërblimeve ‘Billboard Music Awards’

02/05/2019

Drake ka thyer rekord me marrjen e shpërblimevenë “Billboard Music Awards”. Mbrëmja e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards 2019” u mbajt në MGM Garden ... Read More

Merret vendimi për ngritjen e çmimeve për marrjen e patentë shoferit

25/04/2019

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka marrë vendim për shtrenjtimin e çmimeve për marrjen e patentë shoferit. Kështu ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Ministrisë ... Read More

Gentrit Zeneli, talenti i futbollit nga Kaçaniku

25/03/2019

Talenti dhe pasioni i madh për futbollin e ka bërë atë fitues të disa çmimeve të rëndësishme. Ka arritur të përfaqësojë në shumë gara jo ... Read More

Samsung Galaxy S10 shënon 3 pikë nga 10, sa i përket mundësisë për riparim

07/03/2019

Për shkak të çmimeve të larta, shumë prej nesh po mbajmë telefonat e njejtë më gjatë se më parë, ku në vend të përmirësimit në ... Read More

Belona Qereti me një mesazh kuptimplotë për fansat

06/03/2019

Para një jave u bë temë e mediave për pjesëmarrjen në ndejat e pas ndarjes së çmimeve Oscar. Bëhet fjalë për Bleona Qeretin, e cila ... Read More

Nuk i kemi parë një kohë të gjatë së bashku: Vëmendjen në ndejat e Oscarëve e rrëmbeu edhe e dashura e Vin Dieselit

26/02/2019

Në ndejën e Vanity Fair me rastin e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit, aktori Vin Diesel erdhi së bashku me të dashurën ... Read More

Irina Shayk dukej shumë e mërzitur, fajtor është Bradley Cooper me Lady Gagan

26/02/2019

Ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit po vazhdon të përfolët në mediat ndërkombëtare. Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishin ndër yjet ... Read More

Bleona Qereti pozon krahas Ciaras në ndejës e pas Oscarit

26/02/2019

Të dielën është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit. Filmbërësit dhe aktorët kanë marrë statujat e tyre të arta, të ... Read More