Tag: cilat

Nëse keni këtë lloj të kartmonedhës prej 5 eurove ju mund të bëheni milioner

02/03/2021

A e dini se ka disa kartëmonedha prej pesë eurosh me të cilat mund të pasuroheni? Nëse keni fat, do të fitoni njëzet deri në ... Read More

Pse armiku i shqiptarit është shqiptari?

27/02/2021

Gati nuk ka ditë që ne, shqiptarët, nuk përjetojmë strese, të cilat na e prishin ditën dhe na cytin të merremi me to… Thuajse shokohemi ... Read More

Si do të jetë karriera dhe paraja për vitin 2021 për të gjitha shenjat e horoskopit

16/02/2021

Vitin që lam pas është normale të pyesim se cilat do të jenë efektet e kalimeve astrologjike në jetën tonë. Dhe kur bëhet fjalë për ... Read More

08/02/2021

Mos i shkundni fëmijët duke i ngritur poshtë – lartë ! Cilat nga lëvizjet e pakujdesshme që bëhen me të porsalindurin, mund të kushtojnë me ... Read More

Ronela Hajati sapo i hodhi një thumb kolegëve: Këngët e reja tamam si 2020-ta

14/12/2020

Ronela Hajati ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat priten të lancohen pasi situata e Covid-19 të qetësohet, siç ka bërë me dije dhe ... Read More

Këto tipa femrash kurrë nuk i thonë “jo” se*sit

25/11/2020

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për ... Read More

Këto tipa femrash kurrë nuk thonë “jo” për sek*

25/11/2020

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për ... Read More

Befason Rooney: Doja të luaja për këtë skuadër

24/11/2020

Wayne Rooney ka treguar për cilat skuadra ka dashur të luajë 10 vite më parë. Ish-sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, ka zbuluar se dhjetë ... Read More

Përse në familje një person infektohet me Covid-19 dhe tjetri jo?

19/11/2020

Rastet në të cilat në një familje ose dhe në një çift një partner infektohet dhe tjetri jo janë të shumta dhe ka qenë gjithnjë ... Read More

Me këtë metodë mund ta eliminoni erën e qepës nga duart

13/11/2020

Pyetja e njohur që i mundon të gjitha femrat, të cilat dëshirojnë të gatuajnë në kuzhinë. Zgjidhja është shumë e thjeshtë dhe e keni krejtësisht ... Read More

Dy shenjat e horoskopit që janë të gatshme të bëjnë gjithçka për dashurinë

13/11/2020

A e dini se cilat janë 2 prej shenjave të horoskopit janë të gatshme të bëjnë gjithçka për personin e zemrës. Dashi Të lindurit në ... Read More

E kishim ditur të gjithë gabim, mishi i kuq shkaktar kryesor i sëmundjes së rëndë

10/11/2020

Thuajse gjithmonë kërkojnë që në ushqimet të cilat i konsumojmë çdo ditë të karakterizohen nga mishi i kuq. Kjo për shkak të shijes, por edhe ... Read More