Tag: çfarë

Pyetet çfarë raporti ka me Teuta Krasniqin, Afrona jep përgjigjen e papritur

16/01/2021

Ja çfarë raporti ka Afrona me Teuta Krasniqin. Sonte në “5 datat” me Liberta Spahiun, ishte gruaja e Bleros, Afrona Dika. Ajo erdhi në një ... Read More

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

13/01/2021

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj ... Read More

Po të mos ishte këngëtare, Elvana tregon se çfarë profesioni do të kishte

08/01/2021

Këngëtarja Elvana Gjata tregon se çfarë profesioni do të kishte po të mos ishte këngëtare. Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të ... Read More

Ndodh e papritura: Tea pezullohet nga emisioni “Përputhen”, nuk do ta besoni arsyen

04/01/2021

Tea pezullohet nga Përputhen, ja çfarë ndodhi! Produksioni i “Përputhen” ka vendosur pezullimin e Teas nga emisioni. Por çfarë ndodhi? Si fillim ne menduam se ... Read More

Çka dihet deri tani për variantin e ri të koronavirusit?

03/01/2021

Çfarë dimë deri tani për variantin e ri të Covid-19? Varanti i ri ka zgjuar shqetësim dhe shumë pikëpyetje. A përhapet më lehtë? A shkakton ... Read More

Çfarë raporti ka e fejuara e Shpatit me vjehrrën?

03/01/2021

Shpati tregon se çfarë raporti ka Selvija me nënën e tij. Shpat Kasapi i dha fund beqarisë duke u fejuar me partneren e tij, Selvije. ... Read More

Barcelona dhe Depay, kjo do të ndodhë në afatin e janarit

31/12/2020

Barcelona dhe Depay, çfarë do të ndodh në afatin kalimtar të janarit. Memphis Depay ishte i lidhur për një kalim të mundshëm në Camp Nou ... Read More

Zanafilla e “Vitit të Ri”, çfarë nuk dimë rreth festimeve tradicionale të kësaj nate

27/12/2020

Çfarë nuk dimë rreth festimeve tradicionale të kësaj nate! Sot, shumica e shteteve e festojnë Vitin e Ri në 31 Dhjetor, dita e fundit e ... Read More

Theo ka një mesazh për Realin

25/12/2020

Theo po i tregon Realit çfarë ka humbur! “A jam më i miri në pozicionin tim? Nuk e di, e di se po punoj shumë ... Read More

Kapiteni i Milanit zbulon se çfarë ndryshoi Pioli te Rosonerët kur mbërriti

24/12/2020

Romagnoli zbulon se çfarë ndryshoi Pioli te Milani kur mbërriti! “Aty erdhi kthesa”. Kapiteni Alessio Romagnoli u intervistua nga Sky Sport pas ndeshjes në “San ... Read More

Ja çfarë duhet të bëni nëse përdorni karburantin e gabuar?

13/12/2020

Çfarë duhet të bëni nëse përdorni karburantin e gabuar? Shumë njerëz gabojnë ndonjëherë në mbushjen e automobilit me karburant. Në vend të benzinës, ata përdorin ... Read More

Hashim Thaçi në Hagë, Endriti shkon në këtë vend me Mozzikun

05/12/2020

Ja çfarë bënë i biri me reperin Mozzik. Mozzik është reperi senzacional që ka arritur famë të jashtëzakonshme në vend, por edhe në shtete të ... Read More