Tag: burrë

Nëna merr dhëndër me “qira” për të bijën

26/05/2021

Një vajzë në Amerikë zbuloi se nëna kishte paguar një burrë, për tu afruar me të dhe për tu martuar. Vajza thotë për mediat e ... Read More

Momenti i sikletshëm i Atdheut: Një burrë më tha, “Gruaja ime të ka fiksim”

19/04/2021

Atdheu tregon momentin e sikletshëm: Një burrë më tha, “Gruaja ime të ka fiksim”. Atdheu është një nga konkurrentët më të përfolur të ‘Përputhen’ dhe ... Read More

Ia dha një mikut macen e birësuar, ja çfarë i ndodhi zviceranit

16/04/2021

Ai është dënuar me 1 mijë franga Një burrë në Gjenevë u trondit pasi u gjobit me CHF 1,000 nga Shoqata e Gjenevës për Mbrojtjen ... Read More

Kujdes: Gruaja në këtë shenjë me të vërtetë i pëlqen të ndryshojë partnerët

31/03/2021

Akrepi në horoskop. Një grua në këtë shenjë beson se nuk ka asnjë burrë që mund të kënaqë dëshirat dhe orekset e saj. Kjo është ... Read More

Lediana i kthehet Antonelës: Kush është kjo, merrni masa

18/03/2021

“Burrë me buzë silikoni”- Lediana i kthehet Antonelës: Kush është kjo, merrni masa. E irrituar është shfaqur Lediana në puntatën e sotme në “PërPuthen, ndërsa ... Read More

Antonela konfirmon ‘Përputhjen’ me Mevlanin, e quan burrë

25/02/2021

Nuk pritej, Antonela e quan burrë Mevlanin. Konkurrentja e emisonit “Përputhen” ka një simpati për protagonistin të cilën e shpreh pothuajse çdoherë. Sapo ka bërë ... Read More

Nëse ke një burrë të mirë, mbaje dhe duaje atë

13/02/2021

Nëse ke një burrë të mirë, mbaje atë. Dhe kur them një burrë të mirë, nuk dua të them një burrë që është “perfekt”, por ... Read More

E tmerrshme, aktorja godet një burrë me makinë derisa po xhironte film

07/02/2021

Aktorja e njohur godet një burrë me makinë derisa po xhironte filmin e ri Michelle Keegan goditi një burrë ndërsa xhironte skena dramatike për “Bassics” ... Read More

Nëna tmerrohet kur e sheh djalin e saj në lavatriçe

05/02/2021

Një burrë ndau një foto të makinës së tij larëse që tregon fytyrën e një fëmije, i cili duket sikur është bllokuar brenda. Ai shpjegoi ... Read More

Ndodh edhe kjo: E dërgon gruan në pushime luksoze, ajo e tradhton me masazherin e hotelit

23/01/2021

Një burrë tejet i revoltuar, vlerësoi me një notë tepër të ulët në faqen e famshme “Trip Advisor”, e cila bën një përmbledhje të përshtypjeve ... Read More

Përfundon me sukses transplanti i parë në botë i të dy duarve dhe krahëve

23/01/2021

Një burrë islandez, i cili iu nënshtrua transplantit të parë në botë të dorës dhe krahut, është duke e marrë veten mirë pas operacionit, dy ... Read More

Djema bëhuni gati, Enca po kërkon burrë

22/11/2020

Enca bën deklaratën e papritur, “Dua burrë dhe miq të rinj”. Këngëtarja e dashur nga shqiptarët Enca Haxhia, vazhdon të merr vëmendje nga fansat me ... Read More