Tag: burrë

Antonela konfirmon ‘Përputhjen’ me Mevlanin, e quan burrë

25/02/2021

Nuk pritej, Antonela e quan burrë Mevlanin. Konkurrentja e emisonit “Përputhen” ka një simpati për protagonistin të cilën e shpreh pothuajse çdoherë. Sapo ka bërë ... Read More

Nëse ke një burrë të mirë, mbaje dhe duaje atë

13/02/2021

Nëse ke një burrë të mirë, mbaje atë. Dhe kur them një burrë të mirë, nuk dua të them një burrë që është “perfekt”, por ... Read More

E tmerrshme, aktorja godet një burrë me makinë derisa po xhironte film

07/02/2021

Aktorja e njohur godet një burrë me makinë derisa po xhironte filmin e ri Michelle Keegan goditi një burrë ndërsa xhironte skena dramatike për “Bassics” ... Read More

Nëna tmerrohet kur e sheh djalin e saj në lavatriçe

05/02/2021

Një burrë ndau një foto të makinës së tij larëse që tregon fytyrën e një fëmije, i cili duket sikur është bllokuar brenda. Ai shpjegoi ... Read More

Ndodh edhe kjo: E dërgon gruan në pushime luksoze, ajo e tradhton me masazherin e hotelit

23/01/2021

Një burrë tejet i revoltuar, vlerësoi me një notë tepër të ulët në faqen e famshme “Trip Advisor”, e cila bën një përmbledhje të përshtypjeve ... Read More

Përfundon me sukses transplanti i parë në botë i të dy duarve dhe krahëve

23/01/2021

Një burrë islandez, i cili iu nënshtrua transplantit të parë në botë të dorës dhe krahut, është duke e marrë veten mirë pas operacionit, dy ... Read More

Djema bëhuni gati, Enca po kërkon burrë

22/11/2020

Enca bën deklaratën e papritur, “Dua burrë dhe miq të rinj”. Këngëtarja e dashur nga shqiptarët Enca Haxhia, vazhdon të merr vëmendje nga fansat me ... Read More

Po bënte dashuri në makinë me 25-vjeçaren, e pëson keq italiani qejfli

11/11/2020

Një burrë u kap duke bërë dashuri në makinë me një pro.stitutë dhe të dy u ndëshkuan me dy gjoba të majme. Ngjarja ka ndodhur ... Read More

Ka tri gra, kështu i ndëshkon nëse e mërzisin !

03/11/2020

Një burrë me tre gra ka zbuluar që refuzon të bëjë mardhënje me to për një muaj nëse e mërzisin atë. Dashnori serik Ivan Sukhov ... Read More

Mban urinën për 18 orë pasi piu dhjetë biirra, e rëndë ajo që ndodh

25/06/2020

Një burrë 40 vjeç, i cili gjatë një dalje në darkë kishte pirë dhjetë shishe me bi.rrë, e mbajti urinën për 18 orë, duke pësuar ... Read More

Mban urinën për 18 orë pasi piu dhjetë birra, e rëndë ajo që ndodh

25/06/2020

Një burrë 40 vjeç, i cili gjatë një dalje në darkë kishte pirë dhjetë shishe me birrë, e mbajti urinën për 18 orë, duke pësuar ... Read More

Dielli është duke përjetuar një krizë, thonë shkencëtarët

20/05/2020

Sikurse në burrë i moshuar që kërkon rininë, ashtu edhe dielli mund të jetë duke përjetuar një krizë në mes të jetës, thonë shkencëtarët. Ky ... Read More