Tag: Bleona

Bleona Qereti bën vaksinën ndaj COVID dhe publikon foton veshur si infermiere

07/01/2021

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja, e cila përmes një postimi në Instagram, na ka ... Read More

Bleona Qerreti “harron” muzikën, këngëtarja në fushatën e Trump

24/10/2020

Bleona Qerreti duket se është shkëputur për pak nga muzika për t’iu dedikuar politikës. Këngëtarja ka nisur një fushatë në SHBA që të votohet për ... Read More

Fenomeni “Bleona” feston 35-vjetorin, fotot nga festa

16/05/2020

Më shumë se 3 dekada në skenë dhe ajo s’ka ndërmend të ndalet. Bleona, artistja shqiptare që numëron me dhjetëra hite, e festoi ndryshe këtë ... Read More

Bleona në ceremoninë e çmimeve Oscar, këngëtarja shkon përsëri ‘zhveshur’

10/02/2020

Në ceremoninë e ndarjeve të çmimeve Oscar 2020 ishte e pranishme edhe Bleona Qerreti. Ashtu dhe si është shndërruar tashmë në një zakon për të, ... Read More

Instagram i heq “pëlqimet”, kështu reagon Bleona Qerreti

25/07/2019

Artistja shqiptare me famë botërore, Bleona Qerreti, e cila aktualisht po jeton në Amerikë, e ftuar ekskluzivisht në emisionin “Sonte” të t7, ka thënë se ... Read More

Bleona i uron ditëlindjen dashnisë së jetës, nuk do të ju marrë mendja se kush është

01/04/2019

Bleona Qerreti ka bërë një urim të ëmbël me një postim në Instagramin e saj.Sot Bleona po feston ditëlindjen e shtatë të qenushit të saj. ... Read More

Bleona Qereti publikon fotografi duke bërë masazh, shfaqet gjysmë-nudo

19/03/2019

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, vazhdon të mbetet një prej emrave më të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me ndjekësit imazhe të ndryshme ... Read More

Bleona Qereti: Preferoj më mirë të jem beqare, se sa njëpërdorimëshe

16/03/2019

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është një prej atyre personazheve që di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në ... Read More

Bleona Qereti: Femrat janë si qeset e çajit, kurrë s’mund ta dish sa të fuqishme janë pa i futur në ujë të nxehtë

08/03/2019

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, është e njohur për fotografitë e shumta që ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Sot (e premte), ajo ... Read More

Billboard shkruan për kryesimin e Bleonës me këngën “I Don’t Need Your Love”

16/02/2019

Ditë më parë kënga “I Don’t Need Your Love” e Bleona Qeretit mori kryesimin në top-listën e Billboard për zhanrin ‘dance club’, ndërsa revista e ... Read More

Bleona vjen me një pozë nga pishina

03/02/2019

Bleona Qereti këto ditë ka qenë aktive me publikimin e disa fotografive në rrjetet sociale që vënë në pah dukjen e saj. Gjatë të dielës, ... Read More

Bleona sjell ‘cover’ këngën e famshme “Su di noi”, vjen provokuese në klipin e ri

11/01/2019

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka publikuar për fansat projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për një ‘cover’ të këngës së famshme italiane “Su di ... Read More