Tag: bërë

Zaimina zbulon dhuratën më të shtrenjtë që i ka bërë burri

24/01/2021

Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës Zaimina Vasjari ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme në “Shiko ... Read More

Pas lindjes se tretë, Shkurta e motrave Mustafa tregon trupin si peshk

23/01/2021

Këngëtarja e njohur Shkurte Mustafa muaj më parë është bërë nënë për herë të tretë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë të cilin e ... Read More

Maldini dhe Massara në aksion, po synojnë t’i rinovojnë kontratat me këta katër yje të Milanit

23/01/2021

Krahas transferimeve të janarit, drejtuesit e Milanit janë duke bërë gati edhe kontratat e reja për lojtarët që po shkëlqejnë kohëve të fundit në ekip. ... Read More

Milan merr lajmin e keq nga PSG, klubi francez vendos ta mbaj talentin në ardhje

23/01/2021

AC Milan dhe RB Leipzig kanë bërë përpjekje për të nënshkruar me adoleshentin e PSG-së, por duket se përpjekjet e tyre do të jenë të ... Read More

Sara nuk ndalet së befasuari ndjekësit, publikon sërish një pamje të bukur me familjen e saj

21/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Vedat Muriqi merr lajmin e mirë para ndeshjes ndaj Parmas

21/01/2021

Përfaqësuesi i Kombëtares së Kosovës Muriqi i ka bërë vetëm 13 paraqitje në të gjitha garat për Lazio, që prej se iu bashkua asaj nga ... Read More

Ledri duhet ta përmbajë vetën, Sara do ta ‘shkrijë’ me imazhin e fundit

21/01/2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vulajanë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv ... Read More

Yllka zbulon ndërhyrjen e madhe që ka bërë në trupin e saj!

21/01/2021

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e ... Read More

Arsenali “përjashton” Sokratis. Barela kërkohet nga shumë klube

21/01/2021

Një lajm i bujshëm ka bërë xhiron e mediave. Bëhet fjalë për lojtarin grek, Sokratis Papasthatopolos. Të gjithë kanë dëgjuar shumë për të gjatë kohës ... Read More

Cristiano Ronaldo bëhet golashënuesi më i mirë në historinë e futbollit

20/01/2021

Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në historinë e futbollit. Cristiano Ronaldo ka shënuar golin i cili i ka dhënë epërsinë Juventusit në Super ... Read More

Zgjedhjet parlamentare më 14 shkurt në Kosovë, Dua Lipa dhe babai i saj u bëjnë thirrje qytetarëve që të…

20/01/2021

Dua Lipa dhe Dukagjin Lipa, babai i këngëtares së njohur me origjinë shqiptare i kanë bërë thirrje emigrantëve Kosovarë kudo në botë të marrin pjesë ... Read More

Nusja e Ledrit fotografohet në rrugë, kështu po duket pas lindjes së vajzës

19/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More