Tag: Arjola

Është nënë e tre fëmijëve, por ‘Xhbanja’ po duket si 20 vjeҫare në foton e fundit

03/12/2020

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun. Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të ... Read More

‘Xhbanja’ si zonjë e rëndë në paraqitjen e fundit, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

01/12/2020

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun. Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të ... Read More

Arjola Demiri zbulon kërkesën që u ka bërë 3 fëmijëve: Mos më thërrisni mami por teze, ja arsyeja

23/11/2020

Aktorja e humorit Arjola Demiri është një ndër personazhet më të komentuar në showbiz, përsa i përket jetës së saj private si dhe së fundmi ... Read More

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

25/10/2020

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”. Ajo edhe pse në rolin e saj ... Read More

U infektua me Covid-19, flet Arjola Shehu: Kisha siklete shumë të mëdha, dihet që kjo korona…

06/10/2020

Moderatorja Arjola Shehu e cila rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë, ka fituar betejën me virusin dhe është rikthyer në emisionin e saj ... Read More

“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

03/10/2020

Edhe moderatoja Arjola Shehu është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjete sociale një javë ... Read More

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

Arjola Demiri flet nga izolimi: Komshia më thotë do thërras policinë, vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

28/03/2020

Aktorja e humorist, shumë e dashur për publikun Arjola Demiri në një lidhje në Skype për emisionin “Rudina”, në TV Klan se në këto ditë ... Read More

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

14/02/2020

Irgen Çela dhe Arjola Demiri ndodhen në Zvicër, pasi ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit “I Love Topoja”. Së fundmi Arjola dhe Irgeni ... Read More

Arjola Shehu tregon si e hoqën papritur nga puna në televizion

12/02/2020

Moderatorja e njohur, Arjola Shehu këtë sezon na ka shoqëruar me emisionin “Ditë e re”, ku prezanton krah Kelvin Kadilit. E ftuar në emisionin e ... Read More

Pas filmit “I Love Tropoja”, Arjola Demiri bëhet drejtoreshë: Për shumë kohë na kanë refuzuar

05/02/2020

Pas filmit “I Love Tropoja”, aktorja Arjola Demiri ka marrë postin e rëndësishëm në Tropojë. Ajo është bërë drejtoreshë e Pallatit të Kulturës. Pasi u ... Read More

Nuk përmbahet, moderatori i njohur e puth ‘live’ në emision Arjola Shehun 

08/04/2019

Nuk përmbahet, moderatori i njohur e puth ‘live’ në emision Arjola Shehun  Moderatori shqiptar e ka puthur 'live' në emision, Arjola Shehun. Në profilin e ... Read More