Tag: aktualisht

Tatuazh të njëjtë dhe deklarata plot dashuri/ Si i dha fund Beatrix lidhjes 3-vjeçare

18/01/2022

Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të ndjekur aktualisht. Shkak është bërë lidhja që ajoformoi me Donaldin brenda shtëpisë së Big Brother. Por duket ... Read More

Xhensila ia zbulon një sekret Borës

15/01/2022

Ajo është njëra nga personazhet më të përfolura aktualisht. Bora Zemani festoi të enjten ditëlindjen për të dytën herë. Ajo mblodhi familjarë, miqë e kolegë ... Read More

Kështu dukej Arjola e lumtur në krahët e burrit të saj para dhjetë vitesh

15/01/2022

Ajo i ka rrëqethur të gjithë me historinë e saj. Aktorja e njohur Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip. Gjatë kësaj ... Read More

Milan po e huazon këtë lojtar

15/01/2022

Milan po mendon të huazojë një lojtar në afatin kalimtar të janarit. Aktualisht në një marrëveshje me AC Milan deri në qershor 2024, qendërmbrojtësi 22-vjeçar ... Read More

Asnjë skuadër nuk e do Iscon

27/12/2021

Real Madridi po përballet me vështirësi në shkarkimin e Isco-s pa asnjë klub të interesuar aktualisht për të nënshkruar me mesfushorin spanjoll, raporton Mundo Deportivo. ... Read More

Besoni ose jo, Beatrix nuk di sa bëjnë 12+4

03/12/2021

Beatrix nuk di sa bëjnë 12+4 Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktualisht një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP, pas afrimitetit dhe puthjes ... Read More

“Hana nuk e ka pasur kurrë të lehtë”, Labi ka disa fjalë për gruan e tij

08/11/2021

Këngëtari, Labinot Tahiri-Labi, është njëri prej këngëtarëve më të pëlqyer aktualisht. Për t’i mbajtur të informuar fansat e tij rreth projekteve të reja edhe Labi ... Read More

“Sa do të doja ta takoja”, Granitin e merr malli për të dashurën

31/10/2021

Ai po del emisioni dhe show-programi më i ndjekur aktualisht. Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, “BigBrother” u rikthye, por tani në një format tjetër, ... Read More

Banorët e Big Brother VIP flasin për listën ushqimore – vjen kërkesa qesharake e Donaldit

30/10/2021

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore. Në Big Brother VIP aktualisht banorët po diskutojnë për listën ushqimore. Paratë që kanë në ... Read More

Puthja mes Borës dhe Donaldit ka emocionuar edhe VIP-at

23/10/2021

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë aktualisht çfiti mëikomentuar i momentit. Bora Zemani ditën e djeshme u bë pjesë e Big Brother Vip ku u ... Read More

Nëse dështon transferimi i Belottit, Milan ka gati Planin B

17/10/2021

AC Milan, aktualisht po udhëheq garën për të nënshkruar me Andrea Belotti në një transferim falas. Në një editorial për TMW, Niccolo Ceccarini shkruan se ... Read More

Zidane refuzoi të bëhet trajner në klubin më të pasur në botë

16/10/2021

Ndryshimi i pronësisë i Newcastle është raportuar gjerësisht. Magpies, të cilët janë aktualisht në zonën e rënies në Premier League, janë ngritur në krye të ... Read More