Rrah gruan dhe djalin

Një person është arrestuar në Prizren, pasi në ndikimin e alkoolit ka sulmuar dhe rrahur bashkëshorten dhe djalin e tij.

Rasti ka ndodhur të hënën në Prizren.

Viktimat kanë marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit, kurse i dyshuari me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes. /Telegrafi/

TAGS