Përleshje me armë zjarri në Saraj të Shkupit

Përleshje me armë zjarri në Saraj të Shkupit

Mbrëmjen e sotme në Saraj të Shkupit ka pasur përleshje me armë zjarri.

Jozyrtarisht, raportohet për një viktim dhe një të plagosur.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 22:10.

https://fb.watch/70bbPn8eDL/