Melinda “çmend” fansat, i fotografon të pasmet në këtë mënyrë

Melinda “çmend” fansat, i fotografon të pasmet në këtë mënyrë

Melinda e rrëzon murin me të pasme.

Është “bomba” e re e rep skenës muzikore në vend, që ka bërë për vete mijëra njerëz, sidomos të rinjë, shkruan “Kosovarja”.

Melinda u kthye nga SHBA-të dhe bëri bujë me disa nga projektet e saj rep.

Pas projektit me titull “Mekatare”, Melinda Ademi po vjen me diçka tjetër, me një projekt të ri që do të prezantohet së shpejti.

Ndërkohë, reperja senzacionale ka sjell disa foto “hot” në rrjete sociale. Në njëren, duket sikur dëshiron ta rrëzoj murin me të pasme.

TAGS