Category: Showbiz

Jehona Dreshaj “godet” me pozat 18+ brenda veturës

24/09/2021

Jehona Dreshaj është një emër shumë i komentuar në mediet rozë. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme ... Read More

Letra që Beyonce i shkroi vetes pasi bëri 40 vjeç nuk duhet humbur

24/09/2021

Ajo mbushi 40 vjeç por vazhdon të jetë një diva. E tillë do të jetë edhe nëse mbush 100!Këtë 40-vjetor, Beyonce ka nxjerrë më shumë ... Read More

Me fustan shumë të shkurt e të ngushë, Nora do ta ‘shkrijë’ edhe Roberint me këto foto

24/09/2021

Nora Istrefi është shfaqur krejtësisht ndryshe në dukje. E veshur me një fustan të shkurt me ngjyrë të verdhë, artistja shqiptare ka venë në pah ... Read More

Pak ditë para dasmës, Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokun vendosin të shijojnë këtë qytetet të bukur(FOTO)

24/09/2021

Çifti i shumë përfolur Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku pak ditë më parë zbuluan datën e kurorëzimt të dashurisë së tyre 1 tetor, teksa në ... Read More

A e njihni vogëlushin në këtë foto? Sot është i famshëm

24/09/2021

Sot është i famshëm, e njihni vogëlushin në këtë foto? Ylli ka ndarë foto nga fëmijëria . Yll Limani është një nga ndër këngëtarët më ... Read More

Labi dhe Luana Vjollca tani edhe komshi, ky imazh sjell detajet

24/09/2021

Luana Vjollca dhe Labinot Gashi përpos se koleg tanimë edhe komshi. Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të komentuara në vend. Ajo që ka ... Read More

Moderatorja shqiptare flet për jetën e re në Afrikë: Mamit i pëlqen të kem një partner me ngjyrë

24/09/2021

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira, ka që në muajin qershor që është zhvendosur në Afrikë, ku jeton dhe punon aktualisht. Ajo ka zbuluar se edhe ... Read More

Loredana merr guximin, i kërkon falje publikisht Mozzikut

24/09/2021

Loredana zemërthyer i kërkon falje publikisht Mozzikut Loredana dhe Mozzik janë ndarë sërish. Pas një ribashkimi që ndodhi muaj më parë mes çifti të shumë ... Read More

Nora ‘ia huq’ kësaj radhe me stilin flokëve

24/09/2021

Norës ky stil i flokëve aspak nuk i shkon. Kur është fjala për stil këngëtarja e njohur Nora Istrefi renditet ndër të parat. Ajo me ... Read More

Sa njerëz ke shkelur për të arritur këtu? Alketa Vejsiu: As kam shkelur dhe as…

24/09/2021

Alketa Vejsiu u përgjigjet të gjitha pyetjeve që i adresohen në Instagramin e saj nga ndjekësit. Së fundmi, një ndjekës i ka drejtuar pyetjen: Sa ... Read More

Lum Ledri që e ka, Sara me këtë ushqim dëshmon se është e zonja në kuzhinë

24/09/2021

Sara dhe Ledri, janë çifti më i diskutuar i show-bizzit. Ata, tani janë më të bashkuar se kurrë, pasi ata më shumë i lidh edhe ... Read More

Me këtë foto, Loredana dëshmon se Hana është kopja e Mozzikut

23/09/2021

Loredana Zefi, është personazh shumë i dashur për publikun. Ajo është komentuar për ndarjen e saj me Mozzikun, e tani jeta e saj i është ... Read More