Burri sulmon gruan, ajo e paraqet në polici

Burri sulmon gruan, ajo e paraqet në polici

Një grua njëzet e katër vjeçare nga Gostivari dje(25-tetor) në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 18:30 minuta ka qenë e sulmuar fizikisht nga burri i saj i pamartuar M.B. (30) nga Republika e Kosovës.

Gjysmë ore më vonë i denoncuari M.B., i cili
ilegalisht po qëndronte në vendin tonë, i njëjti është mbajtur në Stacionin Policor-Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.