Aksident trafiku në lagjen Gjorçe Petrov

Aksident trafiku në lagjen Gjorçe Petrov

Para pak çastesh në rrugën Gjorçe Petrov ka ndodhur nje aksident trafiku. Nuk raportohet për viktima eventuale por vetëm për dëme materiale. Sipas informatave të para që kanë arritur ne redaksinë e tv Klan M thuhet se dy vetura janë përfshirë në aksident. Policia menjherë ka dal në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit./KlanMacedonia/