Aksident në autostradën Shkup-Kumanovë, tre të lënduar

Aksident në autostradën Shkup-Kumanovë, tre të lënduar

Para pak minutave ka ndodhur një aksident në autostradën Shkup-Kumanovë.

Të aksidentuarit janë tre persona të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetë.

Ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes si dhe po hulumtohen shkaqet e aksidentit.