VIDEO/ Momenti prekës kur babai mbërrin në lokalin ku iu vra djali në Shkodër

VIDEO/ Momenti prekës kur babai mbërrin në lokalin ku iu vra djali në Shkodër

Shkodra është tronditur sërish mbrëmjen e sotme, ku një i ri rreth 19-vjeç është ekzekutuar me armë zjarri pistoletë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Bulevardin “Bujar Bishanaku”, ku viktimë kë mbetur Erjon Xhenja. Pas vrasjes ekzekutorët janë larguar me shpejtësi me motoçikletë.

Ka qenë mjaft e rëndë dhe prekëse momenti kur ka mbërritur në vendngjarje babai i viktimës, i cili fillimisht është futur në lokal për të identifikuar djalin dhe më pas ka dalë jashtë duke qarë dhe me forca të shumta policie.