Tag: zgjatur

Përfundon takimi Maldini-Stipic, mësohet se a u arrit marrëveshja për rinovimin e Calhanoglu

16/12/2020

Përfundon takimi Maldini-Stipic, nuk ka marrëveshje për rinovimin e Calhanoglu. Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy ... Read More

Lamtumirë “rehatisë në tualet”! Guaskat e reja do t’ju detyrojnë të largoheni pas pesë minutash

18/12/2019

Një “pushim i zgjatur në banjë” mund të jetë një gjë e së kaluarës falë një tualeti të ri për të cilin zhvilluesit thonë se ... Read More

Rihapet sfida në Torino, Ajax barazon gjithçka

16/04/2019

Nuk ka zgjatur shumë epërsia e Juventusit ndaj Ajax. Mysafirët kanë arritur të barazojnë rezultatin në 1:1 ndaj Juventusit në Torino. Është Van De Beek ... Read More

Deputetët e rinj kundër ofertës së PS-së për opozitën

03/04/2019

Propozimi i shumicës në Shqipëri për të zgjatur mandatin e Komisionit të Posaçëm të Reformës Zgjedhore dhe për t’i dhënë mundësi demokratëve që në rolin ... Read More

Konsumimi i tri apo më shumë vezëve në javë e rritë rrezikun e sëmundjeve të zemrës

18/03/2019

Ky është një debat që zgjatur me vite të shumta: a janë vezët të shëndetshme apo jo? Sipas hulumtimeve të reja, ata që i hanë ... Read More

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare të papranueshme për LSDM-në

13/02/2019

13 Shkurt 2019 / 0:39 Mbledhja e sontme e kryesisë se LSDM-së ka zgjatur katër orë dhe më në fund është sjell vendim që vendi ... Read More

Taulant Seferi e vazhdon kontratën me Young Boys

08/02/2019

Taulant Seferi e ka zgjatur dhe për një vit kontratën me skuadrën e Young Boys në Zvicër. Sulmuesit të kombëtares shqiptare U-21, do të mbetej ... Read More

Interi arrin marrëveshje në parim me Skriniarin për rinovimin e kontratës

18/01/2019

Interi thuhet se ka arritur një marrëveshje në parim për të zgjatur kontratën e Milan Skriniar deri në verën e vitit 2023. Mbrojtësi sllovak është ... Read More

Mavraj drejt rikthimit në Gjermani, afër të nënshkuajë me Ingolstadtin

03/01/2019

Ka zgjatur vetëm pak muaj aventura e Mërgim Mavrajt në Greqi tek Arisi i Selanikut. Në këtë skuadër aktivizohet edhe futbollisti tjetër i Kombëtares Shqiptare, ... Read More

Reformat, Ahmeti merr garanci nga Mickoski?

03/03/2018

3 March 2018 / 16:09 Dy orë ka zgjatur takimi i parë publik mes kreut të VMRO-DPMNE-së dhe atij të BDI-së, Hristjan Mickoskit dhe Ali ... Read More