Tag: zbuluar

“A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja rrëfen episodin me Fatos Nanon

26/01/2021

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka zbuluar një ngjarje me ish-kryeministrin Nano.  E ftuar në “Wake up”, Paloma tha se ... Read More

Arbenita kështu e pret Feron kur ai shkon tek ajo

19/01/2021

Arbenita tregon me humor si e pret Feron kur ai shkon tek ajo. Arbenita ka zbuluar për fansat se si e pret Feron. Fero dhe ... Read More

Rrëfehet këngëtarja Ikonomi: Jam e dashuruar, është vetë jeta

15/01/2021

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka rrëfyer se është e dashuruar, por nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth personit që i ka rrëmbyer zemrën. E ftuar ... Read More

Aktorja e njohur rrëfen eksperiencën e frikshme: Më rrëmbyen në Afrikën e Jugut, erdhën me armë dhe…

14/01/2021

Aktorja e njohur Rebel Wilson ka zbuluar se është rrëmbyer nga një grup personash në Afrikë. Gjatë një interviste televizive, aktorja australiane rrëfeu momentin kur ... Read More

Pato flet për rikthimin e tij te Milani

14/01/2021

Sulmuesi brazilian, Alexandre Pato, ka zbuluar ëndrrën e tij, e cila është rikthimi në klubin e AC Milan. 31 vjeçari nuk ka arritur që të ... Read More

Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën

10/01/2021

Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto. Bashkëshortja e reperit ka zbuluar marrëdhëniet me vjehrrën ... Read More

Astronomët zbulojnë 591 yje me shpejtësi të lartë

30/12/2020

01:25 | 30 Dhjetor 2020 Një ekip hulumtues kinez ka zbuluar 591 yje me shpejtësi të lartë bazuar në të dhënat e mbledhura nga Teleskopi ... Read More

Nevina Shtylla tregon për periudhën e vështirë të fëmijërisë: Jam bullizuar nga mësueset, kam dashur të lë shkollën

28/12/2020

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla, në rubrikën “N’fermë” ka zbuluar se në kohën kur u shpall Miss, është bullizuar në shkollë dhe jo vetëm nga ... Read More

Zbulohet banaku i një ‘fast food’ në Pompei

27/12/2020

23:59 | 26 Dhjetor 2020 Arkeologët kanë zbuluar në Pompei një banak të ushqimit të shpejtë, i cili ishte në gjendje të ruajtur mirë. Banaku ... Read More

Nuk mbledh mend Adelina, bën pirsing në një pjesë intime të trupit

20/12/2020

Adelina Tahiri ka zbuluar pirsingun e ri. Adelina Tahiri njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës, shkruan lajmi. Ajo vjen gjithmonë me stilin ... Read More

Shkencëtarët zbulojnë gjurmë dinozaurësh në Tibet

18/12/2020

01:46 | 18 Dhjetor 2020 Një ekip i shkencëtarëve ndërkombëtarë njoftuan se kanë zbuluar gjurmë të dinozaurëve në Rajonin Autonom të Tibetit të Kinës jugperëndimore. ... Read More

Verratti me deklaratë të papritur për Mbappen e Neymarin

13/12/2020

Verrattti flet për dyshen e PSG-së. Ylli i PSG-së, Marco Verratti ka zbuluar se çdo ditë kërkon nga bashkëlojtarët Kylian Mbappe dhe Neymar të mbesin ... Read More