Tag: vogël

Kane ndëshkon Kombëtaren, shpresat për pjesën e dytë

28/03/2021

Në një ndeshje të kontrolluar deri në detajin më të vogël, të paktën deri në minutën e 38-të, është për të ardhur keq se si ... Read More

Adea po frikësohet nga mësyshi, bën këtë veprim në postimin e fundit

27/03/2021

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More

Së shpejti pilula me kamerë për ta identifikuar kancerin

13/03/2021

Një pilulë që brenda ka një kamerë të vogël me të cilën mund të zbulohen tumoret pritet të sjellë revolucion për diagnostikimin dhe trajtimin e ... Read More

Rrëfehet aktorja e njohur turke: I dashuri im nuk i sheh dot skenat e mia duke u puthur

20/02/2021

Deniz Baysal (Hazan): Fama nuk më ndryshoi e as nuk më pasuroi  Prindërit e saj u ndanë kur ai e vogël. Jeta e saj po ... Read More

Çifti adoptojnë një vajzë: “Mbesin pa mend” kur zbulojnë të vërtetën që fsheh ajo

16/02/2021

Një çift i krishterë adoptoi një vajzë të vogël të vetëm për ta zbuluar më pas se ajo është një ’sociopate e rritur e maskuar’’. ... Read More

Çifti adoptojnë një vajzë: ‘Çmenden’ kur zbulojnë të vërtetën që fsheh ajo

16/02/2021

Një çift i krishterë adoptoi një vajzë të vogël të vetëm për ta zbuluar më pas se ajo është një ’sociopate e rritur e maskuar’’. ... Read More

“Nuk jam sot me ty, por mami të do shumë”/ Urimi i ndjerë i Monika Kryemadhit për të bijën

16/02/2021

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i ka dedikuar fjalë zemre vajzës së saj të vogël, Erës, me rastin e ditëlindjes.Përmes një mesazhi në Instagram, Kryemadhi ... Read More

Jonida Maliqi i jep fund lidhjes me Romeo Veshajn

14/02/2021

Jonida Maliqi i jep fund lidhjes me aktorin 13 vjet më të vogël.  Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja, e cila i ka pranuar modeles ... Read More

Ja pse ka një xhep të vogël në xhinse

05/02/2021

Pothuajse çdo palë xhinse që keni në shtëpi ka një xhep të vogël anash, por me siguri nuk e keni ditur se për çfarë shërben. ... Read More

A e dini domethënien e kësaj shenje në krahë

29/01/2021

Mund të keni parë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë të dikujt ose mund ta keni edhe vetë. Kjo është një ... Read More

Vajza e vogël e Njomzës rregullohet vet për ditëlindjen e vëllaut, shikoni si po duket

22/01/2021

Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës. Ajo është një bukuroshe e vërtetë, shkruan ORAinfo. Njolina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime ... Read More

Mbahuni djema, Adea Pula ekspozon asetet e saj bombastike!

09/01/2021

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More