Tag: vogël

“Mami nuk më pëlqen si gatuan ti”- djalit të vogël të Andrrës nuk e pëlqen ushqimin që i bën ajo

15/09/2021

Djali i vogël i Andrrës nuk e pëlqen ushqimin që i bën ajo: “Mami nuk më pëlqen si gatuan ti”. Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit ... Read More

Në shtëpinë e Shyhrete Behlulit vije një anëtari i ri, të gjithë po e duan

03/09/2021

Në shtëpinë e Shyhrete Behlulit bëhen me qenë të vogël. Dashuria për kafshët është mjaftë e madhe dhe zë vend special në zemren e njerëzve. ... Read More

Zbulohet një ishull i ri në Greenland

01/09/2021

10:54 | 31 Gusht 2021 Shkencatërt kanë zbuluar një ishull të vogël jashtë bregdetit të Grenlandës muajin e kaluar, për të cilin thonë se është ... Read More

Për herë të parë, Roberti flet për djalin e vogël të Tunës e Patrisit

25/07/2021

Robert Berisha flet për herë të parë për djalin e vogël të Tunës dhe Patrisit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, këngëtari Robert Berisha ... Read More

Vajza ia ‘këput kokën’ Elitës, i ngjason kaq shumë

16/07/2021

Këto foto sapo na vërtetuan se Bota është një kopje e vogël e Elitës. Në mars të këtij viti, Elita dhe Gjiko u bënë prindër ... Read More

Djali i Tunës feston DY mujorin e lindjes, këngëtarja i realizon surprizën speciale

09/07/2021

Djali i vogël i Patrisit dhe Tunës ka festuar sot 2-mujorin e ardhjes në jetë. Ka qenë këngëtarja që përgatitur një surprizë të vogël për ... Read More

Çudi e madhe në Kosove: Fshati ‘Rrenc’ në Dragash

03/07/2021

Në zonën e Dragashit ndodhet një fshat i vogël me rreth 120 shtëpi,e diku rreth 400 banorë, që ka një emër interesant! Fshati quhet ‘Rrenc’. ... Read More

Familja e Shyhrete Behlulit po feston në Turqi, kjo është arsyeja

30/06/2021

Në familjen e Shyhrete Behlulit po festohet sot. Derisa djali i vogël, Lumi feston ditëlindjen këngëtarja ka shkruar urimin më të mirë për të. Familja ... Read More

Një nënë e kujdesëshme si Shyhretja, shkruan fjalët më të mira për djalin e vogël

30/06/2021

Shyhretja shkruan fjalët më të mira për djalin e vogël. Sot në shtëpinë e Shyhrete Behlulit kanë arsye për të festuar. Derisa djali i vogël, ... Read More

Njihuni me 10 futbollistët e shkolluar. Nga menaxhimi i biznesit e deri te ekonomiku

26/06/2021

Shumica e futbollistëve e nisin karrierën në një moshë të vogël dhe e lënë shkollën, për t’u përkushtuar vetëm të futbolli. Gjithsesi, kjo gjë nuk ... Read More

“Kaluam disa orë në spital”, çfarë i ndodhi djalit të Hueyda El Saied

22/06/2021

Djali i Hueyda El Saied ka pësuar një incident të vogël duke dëmtuat ballin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hueyda me anë të ... Read More

Me foton e pazakontë nga spitali së bashku me Jonin, Arbana Osmani uron të gjithë fëmijët

01/06/2021

Moderatorja Arbana Osmani është tashmë nënë e dy djemve, Jonit dhe djalit të vogël që e pagëzoi me emrin Diell. Ajo ndan herë pas here ... Read More