Tag: vjen

Rrëfimi i Seferit për transferimin te Tirana

15/01/2021

Transferimi më i bujshëm këtë merkato ishte Taulant Seferi te Tirana. Ai vjen i huazuar nga Young Boys deri në qershor. Ai tha se nuk ... Read More

Loriana Kuka merr të bronztën në Masterin e xhudos

13/01/2021

Vjen edhe medalja e katërt për Kosovën – Loriana Kuka merr të bronztën në Masterin e xhudos. Loriana Kuka ka arritur të fitojë medaljen e ... Read More

Gattuso shpreh keqardhje për gabimin trashanik të Rrahmanit

10/01/2021

Gattuso: Më vjen keq për Rrahmanin, është profesionist i madh dhe do t’i ketë mundësitë e veta. Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, thotë se i ... Read More

Nuk do i hani më çokollatat kur ta kuptoni se çka përmbajnë

07/01/2021

Për admiruesit e çokollatës vjen një lajm që të mbyll oreksin, nga ana e “Food and Drug Administration (FDA)”, në SHBA, lajm që mund të ... Read More

Surprizë në Spanjë, Atletico Madrid eliminohet në Kupë nga skuadra e Segunda B

06/01/2021

Një rezultat surprizë vjen nga Spanja. Atletico Madrid është eleminuar nga një skuadër që militon dy kategori më poshtë. UE Cornella me një gol eliminoi ... Read More

Shkurte Fejza një zonjë e rëndë, duket elegante në imazhet e fundit

19/12/2020

Shkurte Fejza vjen elegante në imazhet e fundit. Për të iu uruar një fundajvë të mirë fansave të saj këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza ka ... Read More

“Festat mund të shndërrohen në zi, nëse ulim vigjilencën”

12/12/2020

OBSH vjen me një paralajmërim të frikshëm me rastin e festave të fundvitit. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) bëri thirrje për vigjilencë shtesë gjatë sezonit ... Read More

Po vjen vajza e Sarës dhe Ledrit po vjen, por si kanë vendosur ta quajnë?

30/11/2020

Vajza e Sarës dhe Ledrit po vjen, por si kanë vendosur ta quajnë? Pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe Ledri e Sara do ... Read More

“Zhdukni” diabetin në 30 ditë

27/11/2020

Ky rezultat vjen nga një eksperiment në SHBA, i drejtuar nga Dr. Gabriel Cousens ku mjaftojnë vetëm 30 ditë që ju të shëroheni nga diabeti. ... Read More

Zidane ndjen keqardhje për Interin

26/11/2020

Zidane: Më vjen keq për Interin. I lumtur për suksesin që skuadra e tij arriti në udhëtim në San Siro ndaj Interit, trajneri i Real ... Read More

Çfarë surprize?! Edhe pak ditë bëhet nënë, shoqet i organizojnë Sarës një baby shower të dytë në Gjermani

16/11/2020

Duke se pritjes së ëmbël po i vjen fundi… E Sara Hoxha bashkë me Ledrin mezi po presin të mbajnë në duar të voglën e ... Read More

Ja çfarë i bëjnë gjethet makinës, nëse e lini gjithë ditën me to?

13/11/2020

Të gjithë shoferët kanë vështirësi kur bie bora e parë. Por çfarë ndodh kur vjen vjeshta? Këto ditë, shoferët janë të munduar nga një problem ... Read More