Tag: vjeçar

Bebja e kopertinës së albumit të Nirvana padit grupin e famshëm

25/08/2021

Një 30 vjeçar ka hedhur në gjyq grupin Nirvana dhe trashëgimtarët e Kurt Cobain në lidhje me foton e një të sapolinduri që është vendosur ... Read More

Juventus godet në cak, transferon talentin e madh 17 vjeçar

20/07/2021

Juventusi nuk e bën gabimin si me Haalandin, transferon fenomenin 17 vjeçar të Norvegjisë Klubi i Juventusit ka bërë një goditje të madhe për të ... Read More

Nëna ia ndan një imazh Ermalit kur ishte 8 vjeçar

23/03/2021

Nera ndan një imazh kur Ermali ishte 8 vjeçar. E gjithë familja Fejzullahu janë emra të njohur në mediat rozë. Nuk shpëton ditë që njëri ... Read More

Goli i 16 vjeҫarit po bën xhiron e botës

18/12/2020

Është vetëm 16 vjeçar, por goli i tij po bën xhiron e botës. Borussia Dortmund ka humbur ndeshjen ndaj Union Berlin në kuadër të xhiros ... Read More

31-vjeçarit nga Prishtina, i rikthehet sëmundja

23/08/2020

Astrit Islami, 31 vjeçar nga fshati Dashec i Skenderajt disa muaj më herët ishte diagnostifikuar me sëmundjen Leukemi Akute dhe për shërimin e tij ka ... Read More

Flet prindi i Tianit: Veç Zoti që e ka ruajtur djalin, mbrëmë ka fjetur në pyll

22/08/2020

Tian Krasniqi, 2 vjeçar, nga fshati Tërpeza e komunës së Malishevës kishte dal dje nga shtëpia në ora 18:30, i cili humbi rrugën për t’u ... Read More

U shërua nga koronavirusi, i riu shqiptar bën apel: Ju lutem bëheni këtë

22/07/2020

Emir Useini është 25 vjeçar nga Tetova. Luf tën me virusin Covid 19 e ka fituar. Ndërsa thotë se qytetarët e infektuar nuk duhet ta ... Read More

Ndërron jetë një 46 vjeçar në Gjilan, dyshohet se ishte i prekur me Covid-19

18/07/2020

Një 46 vjeçar ka ndërruar jetë sot në Spitalin e Përgjithshëm në Gjilan. Këtë e bëri të ditur për klankosova.tv Ukshin Ismajli, Drejtori Klinik i ... Read More

Rahovec/ Dy javë pasi ndërroi jetë nga COVID-19, futet në listën e të shëruarve

11/07/2020

Një 60 vjeçar nga Rahoveci, i cili ishte pacient i dializës në Spitalin e Prizrenit, ku pati shumë të infektuar e kishte bërë një test ... Read More

Pasi mjekët i shpëtuan jetën ai bën për ta gjënë më të bukur në botë

03/07/2020

Një 5 vjeçar ka mbledhur nga një fond bamirësie më shumë se 1 milion paund për t’ia dhuruar spitalit që i shpëtoi jetën kur ishte ... Read More

Burri ecë 600 metra mbi vullkanin aktiv, përmes një teli çeliku

06/03/2020

Nik Wallenda 41- vjeçar, eci 600 metra përgjatë një teli çeliku mbi vullkanin aktiv Masaya në Nikaragua – duke realizuar marifetin më të rrezikshëm në ... Read More

7- vjeçari përlot botën, i shkruan letër Babagjyshit: A mund të më sjellësh ti një baba të mirë?

21/12/2019

Një djalë 7- vjeçar ka përlotur botën me historinë e tij. Lajmi për të është publikuar nga të gjitha mediat ndërkombëtare. Ai jeton diku në ... Read More