Tag: vitit

“A e din qe s’kish ma keq se me të qu e mira peshë”, çka është ka ndodh me Fifin?

21/01/2022

Këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi, gjatë vitit që lamë ishte një ndër emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Artistja kishte marrë pjesë në BBV dhe ... Read More

Robert Lewandowski shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2021 nga FIFA

17/01/2022

Lewandowski shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2021 nga FIFA. Robert Lewandowski e ka fituar çmimin e futbollistit më të mirë për vitin 2021. ... Read More

U martuan për herë të dytë, çifti i njohur turk në prag të divorcit

17/01/2022

Aktorja e njohur turke, Burcu Kiratli në muajin shkurt të vitit të kaluar është rimartuar me këngëtarin me origjinë shqiptare Sinan Akçil. Ata janë rikthyer ... Read More

Ish e dashura e Romeo Veshajt është banorja më e re në “Big Brother VIP”?

05/01/2022

Banorja e re në “Big Brother VIP” është ish e dashura e Romeo Veshajt? Në fillim të vitit të kaluar, pak javë pas ndarjes së ... Read More

Rrëfehet Noizy: Këtë vit jam pasuruar, ja planet për 2022

03/01/2022

Reperi i njohur Rigels Rajku, i njohur si Noizy ka pasur jo pak sukses gjatë vitit 2021. I ftuar në emisionin “Jonida’s Room”, ai ka ... Read More

Bora kërcen me Arjanin, kjo është surpriza e bukur e Vitit të Ri

02/01/2022

Kërcimi i Borës me Arjanin, surpriza e bukur e Vitit të Ri. Për’puthen është programi i dashurisë që morri hovë të madh që nga edicioni ... Read More

E dhimbshme: Vdes aktori i njohur në ditën e Vitit të Ri

02/01/2022

Aktori i famshëm vdes në ditën e Vitit të Ri. Aktori amerikan – i njohur më së shumti për rolin e Goldie në filmin e ... Read More

Çiftet e famshme që i dhanë fund dashurisë gjatë 2021-s

01/01/2022

Çiftet e famshme shqiptare që u ndanë gjatë vitit 2021 Viti 2021 ishte vit i mbrapsht për disa prej emrave të njohur. Jeta private e ... Read More

Me fustan të hapur, Marina shkëlqeu në natën e Viti të Ri

01/01/2022

Ja si ishte e rregulluar Marina për natën e Vitit të Ri Prezantuesja Marina Vjollca nuk do të pushojë as sonte, Marina Vjolla edhe në ... Read More

Nora tregon momentet më të mira të 2021, del “kuq e zi” në ditën e fundit të vitit

31/12/2021

Nora “kuq e zi” në ditën e fundit të vitit, tregon momentet më të mira të 2021. Këngëtarja Nora Istrefi ka postuar një set të ... Read More

Studimi: Ja arsyeja pse festat e fundvitit rrisin stresin dhe depresionin

24/12/2021

Ethet e festave dhe planifikimit të ditëve të para të vitit janë të forta. Në këtë stinë të ftohtë dhe festive, njerëzit stresohen për përzgjedhjen ... Read More

Pse flokët bien shumë në dimër dhe si ta parandaloni atë

10/12/2021

Nuk dihet që flokët bien shumë më tepër në dimër. Kjo periudhë e vitit sjell me vete gëzime të caktuara, por kur bëhet fjalë për ... Read More