Tag: vitesh

Afrim Muçiqi me këngë të re pas shumë vitesh

16/01/2021

Pas shumë vitesh, Afrim Muçiqi me këngë të re. Afrim Muçiqi ka mbi 8 vite që nuk ka sjellur ndonjë këngë të re të shoqëruar ... Read More

“Dukesh si burrë”/ Adrola Dushi i kthen përgjigjen epike komentuesit

13/01/2021

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Prej vitesh bukuroshja shqiptare është zhvendosur në SHBA ku po vijon ... Read More

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu e nisin Vitin e Ri me sherr, çfarë ndodhi mes dy mikeshave

03/01/2021

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë prej vitesh një miqësi shumë të veçantë mes tyre. Dy mikeshat ndajnë shpesh në rrjetet sociale momente ku shfaqen ... Read More

Letra e partnerit emocionin Leonorën: Prej nëntë vitesh jemi bashkë

02/01/2021

Leonora Jakupi emocionohet nga letra e partnerit që ia dërgoi në emision: Prej nëntë vitesh jemi bashkë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është shprehur ... Read More

“Do ta vuaj për tërë jetën”, Stefi Prifti flet mes lotësh për humbjen e bashkëshortes

31/12/2020

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti, Marina, ka ndërruar jetë para 5 vitesh për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Ajo u nda nga jeta në ... Read More

Adelina Tahiri flet mbi planet për të zgjeruar familjen: Serjoza meriton shumë fëmijë

27/12/2020

Këngëtarja, Adelina Tahiri është e martuar prej dy vitesh me avokatin maqedonas, Serjoza Markov. Në një intervistë për Prive, Adelina u shpreh se po mendon ... Read More

Zgjidhet Miss Italia 2020, kush është 19-vjeçarja që triumfojë

15/12/2020

Kryeqyteti italian, ku është mbajtur finalja e Miss Italia pas 80 vitesh, përqafon mbretëreshën e saj. Martina Sambucini, Miss Roma 2020, sjell kurorën e më ... Read More

Pioli zbulon synimin e Milanit këtë sezon

15/12/2020

Pas disa vitesh, këtë sezon Milan është lider në Serie A. Trajneri i AC Milanit, Stefano Pioli ka zbuluar se qëllimi kryesor është kualifikimi në ... Read More

Leonardo DiCaprio reagon sërish për Vjosën: Mund të shpëtohet nga zhvillimi i hidrocentraleve

18/11/2020

Fushata e nisur prej vitesh nga ambientalistë shqiptarë dhe të huaj për të mbrojtur lumin Vjosa në Shqipëri, ka tërhequr së fundmi vëmendjen e shumë ... Read More

Përfundon gjithçka, çifti i njohur ndahen pas shtatë vitesh fejesë

14/11/2020

Pas shtatë vitesh fejesë, çifti i njohur ndajnë rrugët. Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis i japin fund marrëdhënies së gjatë, tani ndajnë detyrat si prindër, ... Read More

Një vit pas ndarjes, modelja rikthehet me të fejuarin e saj

01/11/2020

Pas katër vitesh lidhje me Robin Krasniqi, Heidi Lushtaku i dha fund lidhjes me të.  “Ndarjet janë të vështira dhe aspak të këndshme, sidomos pas ... Read More

Emina ndërton shtëpi në Mal të Zi: Sipas traditës ar në themel dhe një qingj të pjekur

01/11/2020

Edhe pse vitesh jeton në SHBA, ajo kurrë nuk harron tokën e saj. Emina Cunmulaj na i tregon shpesh dashurinë që e ka për vendlindjen, ... Read More