Tag: vite

Afrim Muçiqi me këngë të re pas shumë vitesh

16/01/2021

Pas shumë vitesh, Afrim Muçiqi me këngë të re. Afrim Muçiqi ka mbi 8 vite që nuk ka sjellur ndonjë këngë të re të shoqëruar ... Read More

Rita Ora rrëfen historinë e trishtë: Sëmundja e nënës time më ka detyruar…

27/12/2020

E ëma e Rita Orës, Vera Ora, u diagnostikua me kancer gjiri, 15 vite më parë kur ishte 39 vjeçe.Lufta e saj me kancerin ka qenë ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, ja kush është këngëtari në foto!

24/12/2020

Është mjaft i njohur tash e disa vite. Këngët e tij përherë kanë gjete pëlqim tek publiku. Tani është 57 vjeçar , e muzikën e ... Read More

Kush e bëri Medën ‘zotni’

08/12/2020

Labi e bën Medën ‘zotni’. Meda, këngëtari kosovar, tash e sa vite ka ndryshuar me të madhe stilin e tij. Sonte ai në Instagram ka ... Read More

Vesa shkëlqen në festat e fundvitit

07/12/2020

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore. Ajo tani, është larguar nga muzika për ... Read More

Befason Rooney: Doja të luaja për këtë skuadër

24/11/2020

Wayne Rooney ka treguar për cilat skuadra ka dashur të luajë 10 vite më parë. Ish-sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, ka zbuluar se dhjetë ... Read More

Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

21/11/2020

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut. Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Duke marrë urime të shumta me rastin e ... Read More

Vin Veli flet për Bora Zemanin: Kur ke fëmijë në mes, duhet të mbash miqësi

21/11/2020

Tre vite më parë bëri bujë në media lajmi i ndarjes së Bora Zemanit dhe Vin Velit. Çifti për një kohë të gjatë vendosën të ... Read More

Leonora Jakupi e nervozuar i përgjigjet Eliza Hoxhës: Ka 22 vite që unë mbrojë vlerat e UÇK-së

17/11/2020

Leonora ia përgjigjet Eliza Hoxhës: Ka 22 vite që unë mbrojë vlerat e UÇK-së. Deputetja nga radhët e PDK-së, Eliza Hoxha, përmes një emisioni televiziv ... Read More

E lumtur si asnjëherë me parë, ‘Sasa’ publikon pamje kur 17 vitesh!

14/11/2020

Kështu dukej “Sasa” 17 vite me pare. Aktorja e famshme Adriana Matoshi e njohur me emrin si “Sasa” tek seriali “O sa mire” shpesh herë ... Read More

Xhensila Myrtezaj ndan foton e ëmbël me Ajkën: Bota shihet me sytë e tu

13/11/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze dy vite më parë. Dyshja e dashur për publikun e pagëzuan vogëlushen ... Read More

Gjërat që e rrezikojnë martesën tuaj

12/11/2020

Qëndrimet e ndryshme rreth harxhimit të parave, humbja e aftësisë që vjen me vite, si dhe lindja e fëmijës, janë vetëm disa nga faktorët që ... Read More