Tag: vijon

Tronditet Milani, skuadra kuqezi kthehet në “vatër”, dy futbollistë të tjerë pozitiv me Covid-19

26/10/2020

Coronavirus vijon të përhapet në kampionatin italian. Këtë herë është Milan që “tronditet”, pasi dy lojtarë dhe tre pjestarë të stafit teknik kanë rezultuar pozitvë ... Read More

Fidel Ylli zbardh negociatat me Ligen dhe zbulon skenarin ekstrem: Nëse bojkoti vazhdon një vit, qeveria ndërhyn

20/10/2020

Bojkoti i Ligës vijon të jetë një teme e nxehtë por sot më shumë se kurrë palët janë më pranë një kompromisi i cili pritet ... Read More

Armand Duka i përgjigjet Fidel Yllit: Një anonim në sport, u fsheh për 7 vite, kërkon të përfitoj politikisht

07/10/2020

Bojkoti vijon të jetë një temë e hapur në një kohë kur palët, Liga e Profesionistëve, FSHF dhe Qeveria Shqiptare i qëndrojnë strikt qëndrimit të ... Read More

Fotot/ Spikat deputetja e PS, kombinon fustanet me maskat

24/09/2020

Prej muajsh në vendin tonë vijon beteja nda COVID. Pas karantinës vendi i është kthyer normalitetit të ri, ku kushdo përpiqet të respektojë masat. Natyrisht ... Read More

Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzanisë/ Prezantuesja sheh barkun, por bën batuta me gjoksin

27/08/2020

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe duket se ajo vijon të shijojë ditët e verës, ndonëse larg bregdetit. Nga rrjetet sociale ... Read More

Stresi flet për marrëdhënien me Kejsin: Prej një viti nuk shihemi, është e vështirë të bëhemi prapë bashkë

18/08/2020

Marrëdhënia e Stresit dhe Kejsit vijon të jetë në qendër të vëmendjes. Në një intervistë për ‘Edicionin veror’ reperi tregoi se ata nuk janë në ... Read More

“Ke për ta kërkuar këtë moment me thikë në dorë, kur të të tradhëtojë”/ Dj Blunt dhe Real 1 nuk kursejnë as Sara Hoxhën

27/07/2020

Armiqësia e Dj Blunt dhe Real 1 ndaj Ledri Vulës prej kohësh vijon edhe në media. Shpesh këngëtarët nuk i kanë kursyer kritikat ndaj njëri-tjetrit ... Read More

Çifti zvicerian s’i ndahet Loderanës: Humbëm 655.000 euro prej saj

16/07/2020

Çifti zvicerian që paditi Loredanën, vijon me akuzat e rënda drejtuar reperes. Aktualisht ajo ndodhet ende nën hetim dhe rrezikon të dëbohet nga Zvicra, nën ... Read More

Vijon telenovela Stresi-Kejsi/ Blogerja merr vendimin e rëndësishëm

25/06/2020

Marrëdhënia e Stresit dhe Kejsit vijon të jetë shumë e komentuar në shoëbiz-in shqiptar. Pak ditë më parë Kejsi bëri me dije se është ndarë ... Read More

Foto/ Gjyste Vulaj zhvishet dhe shijon rrezet e diellit

25/06/2020

Këngëtarja Gjyste Vulaj edhe pse prej kohësh është tërhequr nga muzika, vijon të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Së fundmi, përmes disa postimeve në rrjetin social ... Read More

E mbuluar vetëm me peshqir dhe me… Hygerta Sako shfaqet joshëse

31/05/2020

Moderatorja e sportit, Hygerta Sako, vijon të mbetet padyshim e bukur, ndonëse vitet e kalojnë. Ajo herë pas here ndan foto nga përditshmëria e saj ... Read More

FSHF vazhdon përgatitjet për rinisjen e sezonit, publikohet kalendari i Superiores për javën e 27-të

25/05/2020

Federata Shqiptare po vijon përgatitjet për rinisjen e sezonit me 3 qershor. Ndërkaq, së fundmi është publikuar dhe orari i javës së 27-të, që do ... Read More