Tag: vetura

Nëse keni ndonjërën nga këto vetura mos e shisni, sepse mund të fitoni para

27/08/2021

Thonë se vetura e re humbet një pjesë të konsiderueshme të vlerës së saj menjëherë pas daljes nga ekspozita. Sidoqoftë, ka edhe disa vetura të ... Read More

I digjet vetura muzikantit të njohur kosovar, tregon gjendjen shëndetësore

02/07/2021

Muzikantit të njohur kosovar i digjet vetura, tregon gjendjen shëndetësore. Instrumentisti i njohur kosovarë, Xhemil Xhini është përfshirë në një incident së fundmi. Ai përmes ... Read More

Ermal Fejzullahu sapo prezantoi veturën e re luksoze

22/03/2021

Kjo është vetura e radhës e Ermal Fejzullahut. Ermal Fejzullahu zbuloi se tashmë ka blerë një veturë të re. Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu është ... Read More

Belkizi na njofton me ‘bishën’ e saj, cili do të jetë reagimi i Milotit?

16/12/2020

Gruaja e Milot Rashicës pozon nga vetura super luksoze. Belkiz Kera, bashkëshortja e futbollistit të famshëm kosovar, Milot Rashica jo rrallë herë publikon fotografi nga ... Read More

Fshati pa rrugë dhe vetura: Aty ecet mbi çati

12/11/2019

Një fshat pa rrugë dhe pa vetura, ku ecet në këmbë mbi çatitë e shtëpive. Bëhet fjalë për Masuleh, një fshat i cili ndodhet në ... Read More

Ja çka ndodhë nëse e mbushni veturën me Coca Cola në vend të karburantit

22/10/2019

Gjithmonë kur i blejmë veturat pyesim dhe e testojmë se çfar harxhime ka vetura që duam ta vozisim Këto pyetje zakonisht bëhen për ata që ... Read More

Njihuni me ishullin më të mirë në botë

06/10/2019

Ky është ishulli  pa vetura në Islandë me vetëm 6 banorë të përhershëm dhe është emëruar si më i miri në botë. Ishulli Flatey, i cili ... Read More

Ishulli me 6 banorë zgjedhet më i miri në botë

03/10/2019

Një ishull pa vetura në Islandë, me vetëm 6 banorë të përhershëm është zgjedhurr si më i miri në botë. Ishulli Flatey, i cili gjendet ... Read More

Mërgimtarit i thyhet vetura tek Ujëvara e Mirushës, i vidhen 5 mijë euro

21/04/2019

Vazhdojnë vjedhjet e veturave në Kosovë. Një bashkatdhetarit që jeton në perëndim, i është thyer vetura këtë të diel, duke i marrë një shumë të ... Read More

Grabitja në Aeroportin e Rinasit, përfundon ekspertiza e veturës së të djegur

15/04/2019

Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. ... Read More

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T12:28:29+02:00 Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, ... Read More

Ndërron jetë një shtetase maqedonase në një aksident në Kroaci

12/04/2019

Alsat 2019-04-12T10:00:44+02:00 Shtetasja maqedonase ndërroi jetë sot në autostradën A3 në Okuçan në Kroaci kur vetura me targa gjermane në të cilën ishte bashkë shofere ... Read More