Tag: vetëm

Historia e vogëlushit që ju bën me lot, mjekët thanë se do të jetonte vetëm disa minuta, por…

22/11/2020

Mjekët thanë se do të jetonte vetëm disa minuta, historia e pabesueshme e vogëlushes. Një fëmijë që nuk pritej të jetonte më shumë se disa ... Read More

Suksesi në Ligën e Kombeve, e ardhmja e Reja-s dhe incidenti i Andi Lilës, rrëfehet Presidenti i FSHF Armand Duka

19/11/2020

Kreu i grupit në Ligën e Kombeve ishte objektivi i vetëm i vendosur nga FSHF, çdo përfundim tjetër mund të sillte pasoja, ose më saktë ... Read More

‘Maskat nuk mbrojnë sa duhet, por …’

18/11/2020

Një studim i shkencëtarëve danezë ka gjetur se maskat e fytyrës ofrojnë vetëm mbrojtje të moderuar kundër virusit COVID-19. Një studim i shkencëtarëve danezë ka ... Read More

Sllovenia ia ndal në gjysmë gzimin Kosovës

15/11/2020

Barazon Sllovenia Sllovenia ka arritur të barazojë rezultatin përballë Kosovës. Vetëm pesë minuta pasi shënoi Kosova, sllovenët arritën të barazonin rezultatin. Ishte Kurtic realizatori i ... Read More

Studimi i ri bën zbulimin e madh, kjo gjë shkatërron koronavirusin për vetëm 30 sekonda

15/11/2020

Kjo gjë shkatërron koronavirusin për vetëm 30 sekonda. Sipërfaqet e ndotura me koronavirusin që shkakton COVID-19 u zbulua se lirohen plotësisht nga patogjeni kur trajtohen ... Read More

Aurela Hoxha flet për të dashurin: Është xheloz për çdo njeri që më afrohet

15/11/2020

Aurela Hoxha e ftuar në “Shiko Kush Luan”, iu bë një intervistë me pyetje vetëm për të dhe “atë” (të dashurin e saj), duke qenë ... Read More

Milan nis planin për transferimin e “Modric-it” të ri kroat

11/11/2020

Milani dashurohet pas “Modric-it” të ri kroat! Kushton vetëm 5 mln euro, por edhe Bielsa e ndjek. Milani vazhdon të vlerësojë profile të ndryshme për ... Read More

Melania lë Shtëpinë e Bardhë… dhe divorcohet nga Trump?

09/11/2020

Trump ka mbetur vetëm. Edhe bashkëshortja Melania pasi ka bërë presion të vazhdueshëm që bashkëshorti të pranonte publikisht humbjen e zgjedhjeve, ka filluar të përgatisë ... Read More

Vajza që punonte “masazhiere” në Prishtinë: Shoqja ime 14 vjeçe kishte 15 klientë në orë

08/11/2020

Kishte shkuar vetëm nga kureshtja, që të shihte se çfarë bëhej aty, duke mos e ditur se ishte po ajo ditë, që do të fillonte ... Read More

Bëri tatuazh fytyrën e Thaçit në trup/ Modelja: Sot mu përmbys ëndrra

07/11/2020

Duket se ikja e Hashim Thaçit në Hagë ka mërzitur jo vetëm emrat e politikës, por edhe të shoëbizzit.  Në lidhje me këtë, ka reaguar ... Read More

Çaj për mëngjes dhe gjumë të ëmbël

07/11/2020

Dikur anglezët i kanë pasur vetëm dy shujta buke, mëngjesin dhe darkën, kështu që është dashur që urine e mesditës ta shtyjnë deri në mbrëmje. ... Read More

Pse ekzistojnë vetëm 4 ngjyra të pasaportave në botë?

06/11/2020

Në të gjithë botën ekzistojnë vetëm 4 ngjyra të pasaportave. Pasaportë të kuqe kanë vendet me të kaluar komuniste si Serbia, Sllovenia, Kina, Rusia, Bullgaria, ... Read More