Tag: vetëm

Foto / Spektakël mes Tiranës dhe Partizanit, një penallti me VAR në shtesë vendos gjithçka

25/10/2021

Derbi i parë mes Tiranës dhe Partizanit përfundon me fitoren 1-0 të bardhebluve, që mbajnë të vetëm kreun e renditjes, duke zhytur në fund Partizanin, ... Read More

Alec Baldwin fotografohet pas incidentit fatal, shfaqet krah djalit dhe bashkëshortit të viktimës, zbulohet vendimi i aktorit

25/10/2021

Vetëm dy ditë pas incidentit fatal, ku Alec Baldwin vrau aksidentalisht drejtoreshën e fotografisë, Halyna Hutchins, gjatë xhirimeve të filmit “Rust”, aktori është fotografuar krah ... Read More

‘Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore’, motra e Granitit thotë fjalët më të rënda për Fifin

24/10/2021

Mbrëmjen e djeshme Graniti i tha Fifit se e shikon vetëm si motër dhe se mes tyre nuk mund të ndodhë asgjë. Fifi nuk e ... Read More

Tea e Andi ‘hakmerren’ ndaj ish-ave, shfaqen të lumtur bashkë!

19/10/2021

U deshën vetëm 5 ditë nga takimi i Beartit dhe Jasminës po t’ua kthyer me të njëjtën monedhë Andi e Tea. Minuta më parë në ... Read More

Pedri zyrtarizon vazhdimin e kontratës me Barcelonën

14/10/2021

‘Blaugranët’ kanë blinduar një nga talentët e tyre. Pedri Gonzalez është vetëm 18-vjeçar, por është njëri ndër futbollistët kyç në mesfushën e Barcelonës, transmeton lajmi. ... Read More

Brenda festës “babyshower” të Genta Ismajlit

13/10/2021

Ka tashmë disa muaj që aludohet për një shtatzëni të mundshme. Por vetëm tani, këngëtarja e njohur ka pranuar se është shtatzënë. Siç raportohet, Genta ... Read More

“Ti zemra vdes për vëmendje…” Një debat plot ironi mes Sheilës dhe Beniadës!

13/10/2021

Dhe pse vetëm pak ditë kanë kaluar që nga fillimi i programit më të ndjekur në Shqipëri, atë të “Big Brother VIP”, nuk mungojnë debatet, ... Read More

Transferi i ri do t’i nënshtrohet testeve mjekësore të Milano nesër

13/10/2021

Antonio Mirante tani është vetëm një hap larg AC Milan, i cili vendosi të bëjë një lëvizje për veteranin si rezultat i dëmtimit të Mike ... Read More

Klodiana Lala për ‘Fit Station’, gazetarja e njohur në një rrëfim ndryshe për veten dhe familjen

10/10/2021

Ajo ka thyer çdo tabu në gazetari dhe jo vetëm! Klodiana Lala, gazetarja e kronikës prej 14 vitesh në News24 ka ardhur këtë të shtunë ... Read More

Jeta luksoze e Nora Istrefit: Vetëm këpucët e saj kushtojnë sa një ‘Golf 3’

07/10/2021

Jetë o jetë: Vetëm këpucët e Nora Istrefit kushtojnë sa një ‘Golf 3’. Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është ajo e cila gjithmonë është etiketuar ... Read More

Uzuni tremb hungarezët, shoku i ekipit “zbulon” Shqipërinë, Vecsei: Kanë cilësi individuale të mira

06/10/2021

Jo vetëm kuqezinjtë vlerësojnë Hungarinë si një kundërshtar të fortë. Edhe në kampin kundërshtar ka përqendrim total për sfidën me Shqipërinë. Mungesa e tifozëve në ... Read More

Gresa Behluli do vetëm emër shqiptar për djalin, kërkon propozime

04/10/2021

Gresa Behluli kërkon propozime për emrin e djalit, por do vetëm emër shqiptar. Gresa Behluli po bëhet nënë për herë të parë. Këngëtarja kosovare javë ... Read More