Tag: vështirë

Milan afër transferit të dyfisht nga Serie A

09/04/2021

Duket se skuadra e Bolognas do ta ketë shumë të vështirë për ta mbajtur mbrojtësin Takehiro Tomiyasu pasi interesimi për të sa po vjen e ... Read More

Tjetër injorim nga Spanja për Kosovën, kësaj radhe nga Federata

30/03/2021

Kosova vështirë të pranohet në Spanjë. Ashtu si disa media së fundmi, as Luis Enrique nuk ia ka përmendur emrin Kosovës në konferencën për shtyp ... Read More

Leonora Jakupi e ka vështirë t`i thotë lamtumirë Cimës

27/03/2021

Leonora Jakupi shprehet se e ka vështirë t`i thotë lamtumirë Cimës. Aktori i njohur Rasim Thaçi-Cima u nda nga jeta sot. Sot familja e humoristit ... Read More

Zbulohet skuadra e re e Dybalas

26/03/2021

Pa të ardhme tek Juventus, ja skuadra e re e Dybalas. Paolo Dybala vështirë se do të kalojë edhe një sezon tjetër tek skuadra e ... Read More

Tezet i duan nipërit dhe mbesat njësoj si fëmijët e tyre

07/03/2021

Tezet i trajtojnë nipërit e mbesat njësoj si fëmijët e tyre dhe nuk është e vështirë të futesh në një situatë të tillë, veçanërisht kur ... Read More

Një lëvizje e gabuar do i kushtojë shtrenjtë kësaj shenje horoskopi

02/03/2021

Astrologe Meri njofton se Neptuni do jetë në pozicion të vështirë me asteroidin Faethonda. Nën ndikimin e vështirë të Neptunit do ndikohemi të bëjmë zgjedhje ... Read More

Kafsha e parë që shihni në këto fotografi flet shumë për gjendjen tuaj momentale

18/02/2021

Ndonjëherë mund të jetë e vështirë të kuptosh se cili është problemi juaj kryesor, veçanërisht kur jeni të rrethuar nga situata dhe mendime. Ky test ... Read More

“Më vështirë kundër Lionel Messit sesa kundër Cristiano Ronaldos”, ja kush e thotë këtë

11/02/2021

“Më vështirë kundër Messit sesa kundër Ronaldos”. Të luash kundër Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos,, nuk është aspak e lehtë, një sfidë në vete pasi ... Read More

Ish-deputetja Malaj rrëfen sëmundjen e rëndë gjatë shtatzënisë: Njëra palë thoshte dështoje, tjetra…

19/01/2021

Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj rrëfeu së fundmi periudhën e vështirë gjatë shtatzëninë me djalin e saj, Dritanin. E ftuar te “Rudina” pasditen e djeshme, ... Read More

Pogba thotë se të luash për Manchester United është shumë e vështirë

07/01/2021

Pogba ka thënë se të luash për Manchester United është shumë e vështirë. Paul Pogba ka paralajmëruar Manchester United se do të vazhdojnë ‘rënien’ e ... Read More

Nga dëshira për dasmë deri tek fëmija i dytë, Rudina Dembacaj tregon planet për të ardhmen me Mark Frrokun

05/01/2021

Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje të trishta dhe të lumtura. Moderatorja do ... Read More

Xhaka – Arsenal, lajm i papritur nga Anglia

26/12/2020

Granit Xhaka në pozitë të vështirë tek Arsenali. Mesfushori Granit Xhaka është gjendur në situatë të vështirë herë pas here në Londër që prej kartonit ... Read More