Tag: Verës

Milan me plan B për transferimin e yllit nga Serie A

22/07/2021

AC Milan ka një plan B për të siguruar një mesfushor ofanziv në afatin e verës. Hakim Ziyech, Marcel Sabitzer dhe Luis Alberto janë vetëm ... Read More

Maldini bën goditjen e madhe për merkaton e verës

19/07/2021

Maldini nuk ka të ndalur: Milan bën goditjen e madhe për merkaton e verës. Rosonerët nuk kanë të ndalur, zbulohet goditja e rradhës nga Maldini. ... Read More

Shpërthen Milani, po e transferon ylllin e mash nga rivalët e tyre

16/07/2021

30 milionë euro dhe Leaon: Milan bën transferimin e merkatos së verës. Rosonerët kanë gati goditjen e madhe për merkaton e verës! Milan e ka ... Read More

Milan siguron goditjen e parë për merkaton e verës

12/07/2021

Marrëveshja është arritur: Milan siguron goditjen e parë për merkaton e verës. Rosonerët sigurojnë përforcimin e parë për sezonin e ri. Paolo Maldini dhe Ricky ... Read More

Sulmuesi i njohur këtë javë transferohet në Milan

12/07/2021

Milan është në kërkim të lojtarëve që pritet t’i transferoj gjatë verës. Një nga emrat që pritet të transferohet në ‘San Siro’ është sulmuesi francez, ... Read More

Blero dhe Hikmete Ahmetaj vijnë me super hitin “T’kom dasht”

06/07/2021

“T’kom dasht” hiti i veres nga Hikmete Ahmetaj dhe Blero. Hikmete Ahmetaj po përjetonte kulmin e karrieres dhe angazhimit pak para se të zbarkonte Covid ... Read More

Këto janë 5 ushqimet më të mira për të konsumuar gjatë verës

05/07/2021

5 ushqimet më të mira për të konsumuar gjatë verës. Zgjedhjet më të shëndetshme të ushqimit janë sinonim i sezonit të verës. Të freskëta dhe ... Read More

Befason Elvis Naçi: Publikon foto nga plazhi bashkë me gruan e tij

27/06/2021

Kështu shkojnë në plazh Elvis Naçi me gruan. Ka nisur sezoni i verës dhe thuajse të gjithë po shkojnë në plazh për pushime. Të njohurit ... Read More

Epo ia vlejti pritja! Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B publikojnë “Prit pak”

22/06/2021

Epo ia vlejti pritja! Verës i shtohet një tjetër hit, ai i “Prit pak” nga Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B. Ashtu siç kishin lajmëruar edhe ... Read More

Zhvillime të papritura në CASA Milan, Rossonerët bëjnë këtë lëvizje për Van de Beek

22/06/2021

Donny van de Beek është bërë pjesë e listës së Milanit përpara dritares së verës të transferimeve. Van de Beek u bashkua me manchester United ... Read More

Inter godet në cak, po e transferon talentin nga Real Madrid

09/06/2021

Inter gjatë verës mund të bëjë ndryshime dhe ka bërë një listë me disa lojtarë që mund të largohen. Një ndër ta është mbrojtësi Achraf ... Read More

Liverpool po shet këtë lojtar

07/06/2021

Liverpool i hapur për shitjen e Keitas. Liverpool gjatë verës është i interesuar për të shitur mesfushorin Naby Keita gjatë verës. 26-vjeçari arriti në “Anfied” ... Read More