Tag: verë

Eksperti i transferimeve: Ju siguroj se Mbappe do të luajë për Real Madridin sezonin e ardhshëm

19/01/2022

Josep Pedrerol mendon se Kylian Mbappe do të transferohet në Real Madrid në verë. Ai në mënyrë ekskluzive ka treguar; “Ju siguroj se MBAPPÉ do ... Read More

“Ishte një gabim, nuk…”/ Çfarë do të ndodhë me Lukakun? Përfundon takimi mes tij dhe Chelsea-s

03/01/2022

Ka zero shanse që sulmuesi Romelu Lukaku të largohet nga Chelsea këtë verë ose këtë muaj, pavarësisht intervistës së tij të diskutueshme me Sky në ... Read More

Interi vendos ta shes këtë lojtar

28/12/2021

Interi i ndan rrugët me mesfushorin Matias Vecino në verë do të ndajë rrugët me Interin pas 5 vitesh pasi i përfundon kontrata që firmosi ... Read More

Inter po synon transferimin e Belotti pa asnjë cent

24/12/2021

Interi kthen sërish sytë kah Belotti, kërkon ta marrë falas në verë Sipas asaj që raportohet nga Il Giornale, kapiteni i Torinos, Belotti ka vendosur ... Read More

“Përfundon” epoka e Giroud te Milan

27/11/2021

Olivier Giroud, ka shënuar katër gola që kur mbërriti në AC Milan këtë verë, duke dështuar të ketë një ndikim të madh për shkak të ... Read More

Haaland pritet të transferohet verën e ardhshme të ky ekip nga Premierliga

03/11/2021

Man United planifikon transferimin e Haaland në verë. Manchester United është duke u përgatitur për të transferuar sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland, gjatë afatit ... Read More

Në janar Milan nis ofertën për lojtarin që i mbeti peng verës

24/10/2021

Në verë, para nënshkrimit të Junior Messias nga Crotone, Milan bëri një përpjekje serioze për të nënshkruar Romain Faivre nga Brest.Sidoqoftë, ata nuk patën sukses ... Read More

Milan-Belotti, po ndodh e papritura

24/10/2021

Kontrata e Andrea Belotti me Torinon do të përfundojë në verë dhe meqenëse nuk ka marrëveshje për rinovimin, shumë klube janë lidhur me sulmuesin. AC ... Read More

Real Madridi i ofron Liverpoolit një lojtar dhe para për top yllin e tyre

17/10/2021

Real Madridi synon transferimin e Salah në verë, gati t’i ofrojë edhe Hazardin. Mohamed Salah është duke shkëlqyer edhe këtë sezon me Liverpoolin, teksa edhe ... Read More

“S’kisha lekë të paguaja qiranë”, ish- i dashuri i Bora Zemanit tregon historinë kur pronari e nxirrte nga shtëpia..

10/10/2021

Donaldi dhe Semi janë duke zhvilluar provën javore. Me një gotë verë para ata janë duke treguar histori të ndryshme nga jeta, por kjo e ... Read More

Tolgahan Sayisman dedikim shqip për Almedën, sjell imazhe nga pushimet e tyre në Shqipëri

29/09/2021

Këngëtarja, aktorja dhe prezantuesja shqiptare, Almeda Abazi edhe këtë verë nuk mungoi në Shqipëri, ku kaloi disa ditë pushime me familjen. Bukuroshja, e cila jeton ... Read More

Sara ‘merr malin’ – si do të reagojë Ledri

25/09/2021

Sara Hoxha pi verë në mal. Partnerja e këngëtarit të njohur Ledri Vula, nuk bënë ndonjë gjë konkrete, ama fotot dhe Instagrami i pëlqejnë mjaftë, ... Read More