Tag: vend

Roberti në darkë ‘romantike’ me personazhin që e njihni të gjithë

15/02/2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

Formacionet e mundshme: Juventus – Inter për një vend në finale

08/02/2021

Juventus – Inter për një vend në finale. Juventus kundrejt Interit . Për herë të tretë në tre javë, por këtë herë do të luhet ... Read More

Melinda “çmend” fansat, i fotografon të pasmet në këtë mënyrë

24/01/2021

Melinda e rrëzon murin me të pasme. Është “bomba” e re e rep skenës muzikore në vend, që ka bërë për vete mijëra njerëz, sidomos ... Read More

Mozzik na prezanton me tatuazhin më të ri

08/01/2021

Mozzik është njëri ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend. Ai vazhdon të sjellë projekte shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo. Mozziku ... Read More

Roberti tregon se ku ka vendosur ta kaloi këtë vikend

08/01/2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

Nuk do ta besoni, Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend

31/12/2020

Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend. Këngëtarja bashkë me familjen e saj është duke qëndruar atje. Në Instagram, ka postuar imazhe e ... Read More

Gold Ag një baba i përkushtuar, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë

22/12/2020

Një baba si Goldi, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë. Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë ... Read More

Sara ka lindur sot, Ledri i habitë të gjithë me veprimin e tij

14/12/2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Sara ... Read More

Renee e do shumë axhin Patris, shikoni ҫfarë bëjnë ata së bashku

12/12/2020

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

Sara tregon si reaguan prindërit e Ledrit kur morën vesh se është shtatzënë

30/11/2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Sara ... Read More

Tavolina e mbushur plotë, ky është ushqimi që u servua në darkë për Sarën dhe Belkizin!

27/11/2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Sara ... Read More

Sara del për kafe me Belkizin, ky detaj merr gjithë vëmendjen

26/11/2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Sara ... Read More